SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KRAVMAGA na CD - opis

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam nadzieje ze taki opis zadowoli wszystkich pytajacych:)

Filmy na CD kravka:
1. R. Douieb "Lefficacite Dans La Rue" 2xCD po 23min color, na świeżym powietrzu, tylko techniki bez zbednych wywiadów (zaawansowane) + na płytce programik po zainstalowaniu którego można oglądać na każdym kompie, a no i pokazówka 1 na 2 (nóż, kij).
2. R. Douieb "Self Defense" 1xCD 39 min, czarno biały, tylko techniki, studio, (poziom średni) +programik
3. "The Best Defense" Darren Levine i ekipa 1xCD 31 min, color, tylko techniki (poziom średni) +programik

Jak dla mnie to najlepszy jest film z R.Douieb "Lefficacite Dans La Rue" na 2 CD pomomo że jedna czesc trwa 23min i wazy 650MB czyli w sumie 46 min ale tam są tylko techniki bez wywiadów i opowieści o dupie maryni. Wg mnie najbardziej zaawansowane filmy. Techniki od prostych kombinacji do złozonych z "wykończeniem", Atak i obrona we wszystkich możliwych sytuacjach i kombinacjach + zaskoczenie: obrona np siedząc na ławce, trawniku itp., obrona leżąc, broń palna krótka, nóż, kij, elementy typowego combat (wartownik + broń długa), jeden na jeden, rzuty, dwa na jeden + nóż i pałka :) sam miód .

Drugi film "Self Defense" czarno -biały zrobiony w studio ale wg mnie dobry jako doszlifowanie technik. (bez zbednych wywiadów sama akcja) Przegląd od rzeczy podstawowych do bardziej zaawansowanych. Zbiór bloków, uderzeń, kopnięć, dżwigni i wszelakich kombinacji, od bardzo prostych do coraz bardziej złożonych, plus nóż i kij.

Trzeci "The Best Defense" fajnie zrobiony gościnnie w akcji Eyal (woow!) i techniki rewelacyjnie namacalnie wytłumaczone. (rownież bez zbednych opowieści) - najberdziej typowe techniki kravki uzywane w obronie, rewelacyjnie pokazane, prościej i bardziej namacalnie tego nieda sie pokazać, materiał każedi techniki wygląda tak: - realna pokazówka (knajpa, ulica, parking, magazyn w wykonaniu E. Yanilowa lub D. Levine), - układ poszczególnych ruchów bardzo wolno z partnerem, - to samo bez partnera wolno, - dynamicznie z partnerem, - pokazówka ( knajpa, ulica lub parking )najlepsza płytka dla kogoś kto zaczyna z kravką choć nie tylko.

Filmy są obrobione tzn wyciete głowy gadające w jezyku żabojadów,zbedne wywiady, i przestoje - to co zostało jest THE BEST!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz to na sprzedaz ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2633
Czy masz to na sprzedaz? W jakiej cenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cena jednej płytki to 20 pln + koszt wysyłki 4 pln. Przy 2 szt pokrywam koszt wysłania. Przy 4 płytkach dorzucam scany ksiazki z kravką: "How to Defend Yourself Against Armed Assault" całość zajmuje 135MB po dwie strony z książki zapisane jako 1 plik JPG. Poukładane w rozdziały..
Sama płytka z książką to 20 + koszt wysłania 4pln.
Jezeli wysylam za pobraniem to dochodzi jeszcze od 6 do 12 pln w sumie kicha dlatego najlepszy układ jest taki:

1. kasa na konto 24pln i ja wysyłam poleconym na mój koszt(1 plytka)
2. dwie płytki np. książka i jakiś film - 40 na konto i ja wysyłam na mój koszt
3. na jednej płytce książka 150MB + film z D.Levine i ekipa 550MB - za 35 i ja pokrywam koszt wysłania
4. Wszystkie 4 płytki 80pln + gratis scany ksiazki, wysylka na mój koszt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2633
Daj numer konta i kupuje 4 plyty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pobranie na poczcie oczywiscie tez moze byc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 259 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1941
JAkiej jakosci jest ten film p.t. R. Douieb "Lefficacite Dans La Rue" ??

Wasza niezwyciężoność zależy od was, słabość wroga - od niego.
Sun Tzu

SFD FIGHT CLUB


Wasza niezwyciężoność zależy od was, słabość wroga - od niego.
Sun Tzu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1370
u mnie na stronie tesh jest cos ciekawego :). ZAPRASZAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumie że chodzi Ci o jakość filmów a nie zawartość technik i ich prezentacji (opisane na forum).
Materiały oryginalne sa dostepne tylko na kasetach VHS, wiec jakosc niestety nie jest jak DVD tym bardziej ze krecone na początku lat 90 zwykła kamerką (podajże system Beta lub VHS-C). Nie jest to niestety wersja cyfrowa superbrzeboju bo nie musi. Filmy zgrane z oryginałek VHS i obrobione, jakość odpowiada materiałowi wyjściowemu. Wydusiłem co mogłem by jakość była jak najlepsza dlatego około półgodzinne filmy zajmują po 650 MB. Jakość w zupełności wystarcza jako materiały szkoleniowe zresztą sam z nich korzystam bo są bardzo pomocne (3 lata kravki) i chłopaki z sekcji też nie narzekają. Jeżeli planujesz oglądać superprodukcje w kinie domowym to polecam MATRIXA :) jeżeli trening to "dostajesz na tacy" kawałek dobrej kravki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening bokserski

Następny temat

najleprzy moment do ataku

WHEY premium