SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOPIE CZY NIE KOPIE? :)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150
Kto bral taki zestaw? Prosilbym o opinie jak po takim cyklu.. po 3 butelki jednego i drugiego i 120 wina

..jak boli to rośnie..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150
mam cały arsenał : kwasy omega 3 . potas , witaminy i minerały od pudziana , koenzym Q10 , czosenk w kapsulkach , for flex , essientiale forte , magnez i oddzielnie b6 :P:P:P

..jak boli to rośnie..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21798 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Wygląd standard. Zawartość po działaniu oceniasz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34643
Kopie jak balotelli w meczu finałowym z Hiszpania :D ... Zbiera się i rozpędza, jednak bramki nie strzela... Winko scantela na plus ale zamiast tej alchemii wziął bym coś innego a juz napewno innego bolda. Ale do tylko moje prywatne zdanie...

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150
no akurat teraz znajomy tą firma robi ale mowi ze jest SI zreszta to dobry przyjaciel to chyba lipy nie wkrecal hehe

no i mysle ze na drugi cykl bedzie raczej pozytywnie.. wysle zdjecia przed i po..

Zmieniony przez - KaziroKaro w dniu 2012-07-03 21:08:22

..jak boli to rośnie..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150
spią wszyscy ..

..jak boli to rośnie..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21798 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Alchemia jest OK.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150
czego moge sie spodziewac po 14 tygodniowym cyklu przy dawkach 500mg tygodniowo tego i tego? do tego jestem w trakcie stanoxu ale dieta i trening mesowy

..jak boli to rośnie..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
stanox jak sie nie orzbujał proponuje dac na koniec cyklu. O efektach nikt Ci nie powie, bo to zalezy od 100 czynników. Zestaw nie jakoś typowo masowy, ale przy odpowiedniej diecie mozna dobre mięcho zrobić. Brałem bolda alchemii ponad rok temu to lipa była, ale ludzie chwalą, takze moze bedziesz zadowolony.

Btw jak dla mnie nawet fjany zestaw. ostatnio gustujen włąśnie w takich po których mniej zalewa, ale za to latwiej dobra mase robic.

Jak chcesz typowo masowy zestaw to wyzuc mete+enan/miks/+deca ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16604
cztero krotnie wyższego poziomu testosteronu, bólu w stawach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
jak w boldzie bedzie vold to troche pomorze. bolds tez smaruje. nie tak jak deca co prawda, ale smaruuje do tego test tez opozytywnie wplynie, takze ze stawami moze nie byc tak xle. oczywiscie tez zalezy od predyspozycji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150
co do stawow nigdy nie mialem z nimi problemow, czasami tylko jak duzo biegam a dawno nie biegalem to przez 2-3 dni mnie kolana bola ale to pewnie sie osadza sól.. do tego od 4 tygodni uzywam for flexa i jem galaretki itp... mysle ze na tym cyklu zbuduje kawal dobrego miesa.. ok dzieki za opinie pozdrawiam :)

..jak boli to rośnie..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FOX LABS prima

Następny temat

antek genezis ????

WHEY premium