SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

orginał czy nie?

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez lodzianin1 z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 519


witam nie spotkałem sie wczesniej z tako susto wiec postanowiłem wrzucic foty i siegnąć porady czy ten sirodek jest wogóle orginalny
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
z tego co wiem te podrobki w egipce roznia sie od oryginalu, fakt ze ciezko moze byc odroznic nie majac porownania, jakies ryzyko zawsze jest nie tylko w suscie np. enan aburaihan co jakis czas zmienia nadruki na amp, w enanie lub dece normy tez zmiany sa. Podejrzewam ze to wszystko zeby zabezpieczyc sie przd podrobkami, z drugiej strony wcale nie ulatwia to do konca ludziom ktorzy chca to kupic

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 519


mam 2 rodzaje susty są to orginały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ten dzial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8014
Doping-zdjecia tam to daj to ci powiedza

zanim wezmiesz lepiej zapytaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94924 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670436
to jest susta egipska,ciężko powiedzieć dużo wałów jej jest

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 519
a ta z pakistanu jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
obydwie walki

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
odpowiedzialem w twojm drugim temacie egipt walek, pakistan na 99% tez, musial bym zobaczyc fote daty i serii na amp

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 915
Egipt wał ale działa
Pakistan nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1422 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10613
Wałek Sustanon, ostatnio tylko to w Egipcie mają, sprzedają luzem bo nawet opakowań do tego nie mają.

Zmieniony przez - rado w dniu 2009-02-14 21:33:42

stary koń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tego co widzialem ost pakistanska suste to exp date to 2013 data ta byla bardziesz koloru szarego niz czarnego jak na twoim zdjeciu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA DURABOLIN ORGANON REAL? FAKE ? ZOBACZ /DLA ZNAWCÓW

Następny temat

testosterone enantate - real czy fake?

WHEY premium