SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONIEC Z KOMERCJĄ :-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1225
Nie, nie to mam na myśli!!! PO prostu uważam ze bardzo skutecznie ograniczacie przepływ informacji na tym forum poprzez kasowanie wypowiedzi zawierających adresy stron wwww nie związane z SFD!!! I TO WLASNIE NEGUJE!!! W ten oto sposob, swiadomie czy nie, udaje sie wam zahamowac fale informacji na temat suplementacji i treningu(np:. chciałbym komus polecić bardzo ciekawy artykuł na necie, np: na serwerze amerykańskim(chyba domyslasz sie jaki jest najbardziej popularny...a niemoge tego w tym momencie napisac dla twojej informacji bo przeciez sam wiesz...regulamin... !), ale niestety cos(regulamin) lub ktos( moderator który przestrzega nie łamania owego regulaminu) ogranicza moja wypowiedz poprzez skasowanie mojej prywatnej wiadomosci do drugiej osoby!!! Reasumujac, nikt na tym nie zyskuje, a traci tylko ta osoba lub osoby z którymi chciałem podzielic sie informacjami, nowinkami z zakresu suplementacji!!!
I chyba wiesz ze owego artykułu , zamieszczonego na innym serwerze, nie moge wkleic do posta na sfd, poniewaz byloby to rownoznaczne ze złamaniem praw autorskich!!! Tak wiec, odpowiedz mi, czy wszystko na tym forum od pewnego czasu jest kompatybilne z intencja dzielenia sie i pozyskiwania informacji!!!? Licze na szybka i rzetelna odpowiedz co z takim fantem nalezy zrobic, aby nikogo nie skrzywdzic ową 'pseudoreklama danego serwera www" ?!!!

******************
Jesli ta wypowiedz w czyms ci pomogla SOG jest mile widziany!!!
******************
FIGHT WITH YOUR OPORRTUNITIES

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Coz...wyrazy poparcia dla Mateo.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli strona na której znajduje się "ciekawy materiał" jest oflagowana reklamami jakiejś firmy, to umieszczanie do niej łącza jest równoznaczne z umieszczaniem reklamy danej firmy na naszym forum. Moderatorzy muszą mieć wyczucie czy jest to chęć przemycenia reklamy, czy faktycznie ktoś ma dobre intencje. Trudno to sprecyzować w regulaminie, ale chyba wszystcy dobrze wiedzą o czym mowa.

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9851
wspolczuje moderatorm

pozdrawiam

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1225
Czyli, all in all: wszystko można, ale NIC nie można!!!
Po prostu jest to temat rzeka i walka z wiatrakami w jednym!!!No comments!!!:)

******************
Jesli ta wypowiedz w czyms ci pomogla SOG jest mile widziany!!!
******************
FIGHT WITH YOUR OPORRTUNITIES

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakoś będzie. Jeśli moderator stwierdzi, że art. ma b wysoką wartość merytoryczną, to zawsze można zrobić wyjątek.

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tzn. ja po przeanalizowaniu uważam, że trzeba sprawdzić jak to wszystko wyjdzie w praktyce, zatem nie krytykoojcie na razie, a do 666 prośba o stonowane wypowiedzi w stosunku do sponsorów (Sonbaty w szczegoolności)
Pozdro

leniwy lucek

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 524 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2888
ooo właśnie zauważyłem nowy interfejs.
Czy Wam też MaTEO na zdjęciu nad nickiem przypomina tego kolesia z kiepskich?

Zło się rozprzestrzenia.
Strzeżcie się!





Zajrzyj koniecznie! https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=65381
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 11068 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54985
powiem tak mateo kojazy mi sie z waldkiem to przez nik a bulmastiff z klaudiuszem z bigbrothera niewiem czemu


Pit-Bull Gangland
...::-Zapaśnik::...

...Brak Podpisu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9851
a ty mi z Kenem , z baru

pozdrawiam

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl kreatyny

Następny temat

Dziwny świat.

WHEY premium