SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KIMBO vs KEN SHAMROCK Potwierdzona WALKA!!!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20213
W parterze Shamrock poskladal by Kimbo bez problemu-ale tak naprawde nie wiadomo co z jego forma.. W sumie ciezko stwierdzic, umiejetnosci Ken na pewno ma wieksze-tylko czy wiek, kondycja itd..
Jesli pojda na wymiane-Kimbo by KO w pierwszych 30 sekundach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 822
Oby Kimbo nie dal sie sprowadzic do parteru i wygral. Bede za niego trzymal kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
Ja tam od tego czarnucha wole shamrocka.
Shamrock jest bucem gada co to nie on ale wygrał kilka ważnych walk.

A Kimbo??? co cienias i tyle a uważa się za jednego z najlepszych w HW a tak naprawde odrzucił wyzwanie Jeffa Monsona bo wie co by się stało

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
no wlasnie, szkoda ze nie doszlo do konfrontacji monson - kimbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 822
Gary Show odrzucil wyzwanie, a nie Kimbo. To nie Kimbo ustala z kim walczy. Gary go promuje na gwiazde HW. Kimbo w swoich wypowiedziach jest skromny. Szczegolnie w porownaniu do takich fighterow jak Shamrock. Kimbo walczy duzo bardziej efektownie i dlatego mu kibicuje. Shamrock to stary nudziarz. Kimbo dopiero zaczyna swoja przygode z MMA, wiec trudno zeby od razu dostawal najlepszych. Poczekamy zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taktyka menedżerów czarnucha jest prosta - póki się da, podtrzymywać youtubową legende kosztem takich emerytów. Trace nadzieje że dadzą mu kogoś silniejszego - bo wtedy jeden strzał w tą brzydką gębę i źródełko dolków wysycha, koniec jarmarku.

Mercer (w takiej formie ze bonjasky rozłożyl go w 2sekundy przy pierwszym dotknięciu..), Tank (z brzuchem po kolana.. wyjął kolejny browar jeszcze na ringu od razu po walce) , DVD (I WATCH A LOT OF DVD'S...).. a teraz Shamrock, kolejny dziadek wystawił nos z emerytury bo zwąchał pare dolków.. Ile można?

Z chęcią zobaczyłbym go np z Kharitonovem..Qrva wymarzone zestawienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8207
ooooo tak dac mu kharitonova-nigdy nie zapomne miny sergieya przy g&p na schilcie niczym ivan drago ;) co do kimbo to mam inne zdanie. koles ma zryty beret bo wiadomo milf hunter i te klimaty w miami. ale prywatnie nic do niego nie mam, nigdy nie gada glupot na temat innych, nie kozaczy nie obraza, ma rodzine dzieci i chce zarabiac. traktuje mma pozwanie. oczywiscie nie jest super fighterem i nie bedzie. po prostu paru tlusciochow chce na nim kase zrobic i roba z niego przyglupa z ulicy. mam jednak nadzieje ze skopie tylek kenowi.

BRING ON FEDOR
hit me as hard as you want to be hit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e tam kharitonov zawsze ma taka sama mine

do kimbo tez nic nie mam , poza tym że wg mnie należy mu się wreszcie walka z kimś z czołówki, skoro na czołówkę go lansują - i wtedy się okaże czy słusznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 822
Z kims z czolowki niestety przegra. Chetnie bym go zobaczyl w walce z Overeemem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 254 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2083
ja bym mu dal Tima Sylvie mysle ,ze byloby ciekawie ;p albo LeBannera skoro cos o mma przebąkuje:) to moglaby byc ciekawa walka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kimbo vs Ken Shamrock ?!

Następny temat

Dzika karta dla Pawła Słowińskiego.

WHEY premium