SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KAIZEN - czy są chętni?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12622
no to nieżle 666 wypalił . Ciekawe jek się będzie działo. Z tego co wiem to sonbaty cieszy się na forum dużym szacunkiem i też na taki zasługuje.

członek.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sonbatego znamy wiec nic nie trzeba mówić
A 666 to wazeliniarz i ślizgacz Cybera ( przynajmniej take strone swej osoby nam pokazuje)
Ataki na Sona i klika innych osób z naszego forum traktuje bardzo osobiście
i myslę ze po tym co powiedział 666 w tym dziale nie jest mile widziany przz speców
spec. suplement

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2003-02-07 18:17:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
chłopacy nie wk...cie dimitri-a))przeciez tylko oon ma wyłącznosc na drook etykiet w piwnicy....
na powaznie ..są pewne zasady i ramy jakiegoś zachowania ,ktoorych poprostoo niemozna łamać(rozoomie ze komoos sie wymsknieale obywatel 666-robi to nagminnie..

pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bigger juz mialem cos napisac, ale to wykasowalem. Powiem tak, ty wiesz (tak sadze) i ja wiem jak jest pomiedzy Cyberem i wlascicielem forum. A Zwierz i 99% forumowiczow, gucio wie, wiec no comments, plisss?
A co do Kaizena, juz taki jeden byl w Wawie, co chodzil po sklepach i sie chwalil (sam slyszalem na wlasne uszy), jak to bedzie MuscleTech dostepny, kazda ilosc, wszystko. Ba beda nawet atesty. Dano cennik, tylko jakos nikt w Wawie nie ma juz w sklepach MuscleTecha, ze juz o duzych opakowaniach CellTecha, czy NitroTecha, ktore dumnie brylowaly na cenniku nie wspomne. Tych w ogole nigdy nie bylo. Pamietam, ze zaltwili tylko MesoTecha w saszetkach i kreatyne. O wiekszych ilosciach pozostalych produktow mozna bylo tylko poczytac w cenniku.
Sonbaty, czy ten koles co zalatwia tego Kaizena, to ten sam od NOWa?

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2274
Do Sonbatego:
Myślałeś kiedyś o sprzedaży termogeników??? Największy post na całym sfd jest właśnie o nich,nie chodzi mi o konkurencję z Cyberem,bo to co on robi jest troszkę dziwne (ten cały podział na produkty w 3 dni i resztę,pozatym stronę ma mocno nieaktualną).Z tego co zauważyłem to masz sporo znajomości i kontaktów u producentów i dystrybutorów.Propozycje mam następującą: założyć posta w którym chętni napiszą jakimi produktami są zainteresowani.Potem zorientujesz się co i jak,ankieta co możesz sprowadzić i za ile.Wiem że termogenów na półce w sklepie nie postawisz,ale sporo ludzi woli kupować przez internet (ceny w Bydgoszczy mnie rozśmieszają).Ta propozycja może być zastosowana w przypadku innych produktów niedostępnych w Polsce,albo bez atestu w RP.
Wiem że ciężko będzie Cię do tego przekonać,ale warto spróbować.(i tak sprzedajesz najtaniej w Polsce)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25259
Kaizen bedzie jesli uda sie nieoficjalnie przekroczyc granice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
No cóż, wypadałoby coś odpowiedzieć.
Jeśli chodzi o słowa kolegi 666 to bez komentarza. Pewnie liczy na to że będę się tłumaczył z tych etykiet i drukarni, ale nic z tego.
Glod, niech Ci nie przyjdzie do głowy kasować wypowiedź 666. Myślę że każdy powiniem mieć możliwość zobaczyć jak nisko można upaść i jak się zeszmacić w desperacji i pogoni za pieniędzmi. To tyle odnośnie tej sprawy.
A wracając do głównego tematu postu to być może będzie coś więcej z Kaizena, ale nie wcześniej niż za 1,5 - 2 tygodnie (drukarnia nie nadąża drukować tych tysięcy etykiet ). Jeśli będzie to powiem co i jak, na razie nic nie obiecuję.
Maku, nie wiem za bardzo o czym mówisz. Gość od Kaizena to nie ten od NOW (choć też nie wiem czy mówimy o tym samym). Tak jak mówię, jak będę miał to powiem że mam, na razie jest w planach.
Hansiu, z termogeników mam thermę i ultra ripped. To wystarczy.

SONBATY http://www.atleta.pl 

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Sonbaty..przeciesh Ty niemozesz miec towaroo takiego jak cyber i to jeshcze taniej))))))))))))wiec chłopaki z amerakirooszyli do bojoo)

pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
hmmmm
Nie wiem jaki cel miał 666 (a moze wiem ) pisząc poprzednia wypowiedź i atakując Sona ale jak dla mnie to przyniosła ona odwrotny skutek.
Komentować tego nawet nie ma sensu

"Kane stał przed leżącym w groteskowej pozie ciałem Krzyżowca, oddychając ciężko wielkimi haustami powietrza. Cienkie stróżki pary unosiły się jeszcze z ociekającego miecza i poplamionych krwią kamieni. Zmieszane z jego gorącym oddechem rozpływały się, niknąc w porannej mgle"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 944 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13474
Ciekawe co na to Lalka, która robi papiery na Kaizena.
Jakie u niej będą ceny.
Z tego wynika, że Kaizen będzie dostepny u Cybera, Lalki, Sona.

pac-man ... nie pag-man

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ThermaPRO a Xenadrine.....

Następny temat

Pic na wode a nie rabat

WHEY premium