SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kłopoty ze stawami - mam 18 lat

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
Dzieki za znalezienie czasu wiem ze przez internet nie mozna nic zdiagnozowac, chodziło mi tylko o to w jaki sposób mozna wykryć zapalenie kaletek maziowych. bo wszystkie inne popularne choroby mam wykluczone, zbieram pieniądze na rezonans, bo lekarz nie chce mi dac skierowania a i tak bym musiał czekac ponad 9 miesięcy (kolega ma stwardnienie rozsiane najpierw rok go leczyli a nie wiedzieli co mu jest, dopiero dali mu skierowanie na rezonans i miał zrobiony po 9 miesiącach, to chyba komentarza nie wymaga Własnie stąd moje pytanie bo rezonans tani nie jest ponad 500 złotych to napewno.
Pozdrawiam

Zmieniony przez - evernever w dniu 2005-09-02 08:10:32

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2413
Witam pana evernever. Mam 19 lat od 3 lat mam bule w prawym barku.Dotego jeszcze doszedł łokieć przy pełnym naprostowniu ręki. Lekaże fizjoterapia,prywaciaże,leki itp. Nic mi niepomogło.Myślałeś może o ścięgnach i wiązadłach. Raz dostałem domiejscowy zastrzyk rozluźniający w ścięgno i przzestało chrupać......na jeden dzień.A potem bóle i chrupanie wróciło.
Sprawdź czy coś ci się coś w ręce nieprzesówa lub rusza gdy robisz pełne ruchy w rużnych płaszczyznach.Spróbuj obwiązać bark i ramię bandarzem elastycznym.Ja obstawiał bym na wiązadła bądź ścięgna.A z tego co wiem ścięgna i wiązadła tylko operacja.A jak lekarz to tylko sportowy.Napewno i tak niepomorze.Morze małe dawki koksu by pomogły.A jak boli to ketonal.Sora za ort. i styl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
Również witam. mozna wiedziec co sobie zrobiłes w bark ze Cie boli od 3 lat ?? Hmm w moim przypadku sądze ze predzej mam jakąs chorobe/zapalenie poniewaz mi naraz 4 stawy odmówiły wspołpracy wiec o kontuzji w tym wypadku nie ma mowy

W nastepnym tyg ide znowu do reumatologa, jesli bedzie trzeba to wymusze na nim zeby mi dał skierowanie na rtg łokci do tego usg. potem do rodzinego po skierowania na badanie krwi, wyniki, zdjecia wezme ze sobą i jade jeszcze do sportowego. jesli on mi nie pomorze to kaplica

Panie Bubu moze Pan odpowiedziec

Zmieniony przez - evernever w dniu 2005-09-19 17:03:32

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 726 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7325
Miałem podobny problem, zaczeło sie od kolan, 400ml płunu sciagane co tydzien niezła masakra napuchniete ze hoho aletroskopie nic nie dawały, potem zaczeły sie inne stawy, łokcie nadgarski kostki kciuki biodra itd dosc tego było (ale wtedy nie cwiczylem jeszcze na silce) i lekarze nie wiedzieli co mi jest az reumatolog stwierdzil goraczke reaumatyczna :) 1 jakas konkretna diagnoza.
Dał mi skierowanie na jonizator i takie tam ******ly ale nic nie dawało. No i zrobił cos za co mu dziekuje - wysłał do laryngologa, p. laryngolok powiedziałą ze mam migdały w b. złym stanie (żaden inny lekarz mi nawet do gardła nie paczał ehh ..) i trzeba je udupic :D no to mowie ok ale ma to jakis zwiazek z goraczka reumatyczna? powiedziała ze mozliwe :) Noto sie wybrałem pod skalper wycieli co trza i po 2-3 tygodniach jak reka odioł nic nie boli nic nie puchnie za***iscie :)

***Tate oszukasz, mame oszukasz, ale kupy nie oszukasz***

jak boli
to rośnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4119 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16106
dzieki sog. z tego co sie ostatnio dowiedzialem zapalenie stawów mozna dostac nawet od chorego zęba (sic), infekcji gardła i uszu (czyli zwykłe przeziębienie). widze ze bede musial zrobic remont całego organizmu

to ja ewer tylko ze mam bana do 20

Zmieniony przez - gorum w dniu 2005-09-24 07:36:47

http://www.sfd.pl/temat268831/

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 726 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7325
mi wykryto tylko nieznaczną ilosc jakiesc bakteri, nie pamientam jakiej trudna nazwa i od tego sie meczyłem 3 lata, n/c słuzby zdrowia ;] jak nie dasz w łape to nie łaska nawet w gardło popatrzec

***Tate oszukasz, mame oszukasz, ale kupy nie oszukasz***

jak boli
to rośnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4119 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16106
az 3 lata omg co racja to racja nie ma jak nasza słuzba zdrowia

najlepsze ze doktorka twierdzi ze nie mam zapalenia a daje mi leki przeciwzaplane zeby zlikwidowac zapalenie

nawet mi sie juz smiac nie chce, tylko plakac....

http://www.sfd.pl/temat268831/

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219
Wiesz, czym innym jest zapalenie stawów, a czym innym smarowanie maściami przeciwzapalnymi i przeciwbólowymi. Jest to typowe leczenie objawowe, wcale nie musisz mieć zdiagnozowanego stanu zapalnego, aby je przyjmowac.

Denerwuje mnie, jak ludziom wydaje się, że wiedzą więcej od lekarzy, którzy przecież trochę lat się uczyli, i jeszcze wydaje im się, że lekarze te wszystkie leki przepisują 'w ciemno'.

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 726 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7325
hmm lekarze przepisywali mi mascie, chyba mialem 3/4 zapasu apteki, co byłem na wizycie mówiłem ze to g**** daje i chce czegos mocniejszego, wtedy im sie kapło ze moze cos byc z reumatyzmem, do tego czasu wydałem na sam voltaren ~500zł nikt mi nie wmówi ze wszyscy lekarze sa dobrzy, a w szególnosci młodziki po studiach myslą ze wszyskie rozumy wdupili i eidsa umia wyleczyc, jeden taki madru był ze bez zniecuzlenia wbijam mi ihłe 0,8mm w kciuk, przez 2 dni z bólu nie miałem w nim czucia, takrze ze ktos mi bedzie ******lił ze mamy dobrych lekarzy to g**** wie i finito (lub nie miał doczynienia z wiekszą grupą)

***Tate oszukasz, mame oszukasz, ale kupy nie oszukasz***

jak boli
to rośnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219
Tak się składa, że miałam do czynienia z wiekszą ilością lekarzy, niż Ty pewnie w ciągu swojego życia spotkasz ;)

Nie mówię, że wszyscy sa dobrzy, bo nie są w niczym inni od całej reszty zawodów - są i lepsi, i gorsi.
A i pacjenci wcale nie są lepsi

Niestety w Polsce pokutuje takie przekonanie, że wiedza niewiele znaczy, no bo przecież że lekarz powinien wiedzieć, jaki lek przepisać konkretnemu pacjentowi jak tylko spojrzy mu oczy...

...Only thing to do is jump over the moon...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oczyszczanie twarzy

Następny temat

problem - bark

WHEY premium