SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kółka do wyciągu- skąd je wziąć ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1446
Witam wszystkich. Ostatnimi czasy postanowiłem zacząć spawać sprzęt na siłownię. Niestety w pewnych kwestiach pojawiły się problemy. Mianowicie, zastanawiam się gdzie dostać plastikowe rolki na linkę, takie,. jak u Keltona (http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/12/114). Dosłownie 3 dni poświęciłem na znalezienie takich kółek, jednak nigdzie nie udało mi się znaleźć. Jedynie kółka metalowe. Byłbym bardziej za plastikiem. Orientujecie się, czy jakaś firma mogłaby odlać takie kółka ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1446
A i jeszcze jedno. Interesuje mnie, jak wykonać takie szycie: http://ecentrum.kelton.pl/produkty/wykonczenia/wykonczenia_podwojne_szycie.jpg . Specjalna maszyna ? Do pianki się to przyszywa, czy jak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 679
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7198
"- dopuszczalne obciążenie - 50 kg"

kup lepiej metalowe przynajmniej na glowe ci nie spadnie ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 679
dlatego ja właśnie mam metalowe - 120kg i polecam :)

Zmieniony przez - maniek_19 w dniu 2013-07-29 17:23:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1446
maniek- widziałem takie kółka, jednak chciałbym aby to było minimum fi 100 oraz 5Ł, czyli rowek na linkę 5mm, żeby nie latała po kółku ;)

A co do tych metalowych, to całe czas mam obawy, czy one nie są gorsze w użytkowaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 679
te plastikowe są fi 100 na innej aukcji ale maks obciążenie 80kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1446
Jak możesz, to podeślij mi link. To nic, że 80kg. Ciężar rozłoży się na kilku kółkach, więc nie powinno być problemu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 679
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1446
Hmm... poliamid. Chyba wybiorę się do jakiegoś sklepu, żeby wziąć to w rękę i sprawdzić wytrzymałość.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sprzedam

Następny temat

początki ćwiczeń na atlasie

WHEY premium