SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Junior Dos Santos - Roy Nelson UFC 117?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
"Jop, ale za to z Andriejem został zjedzony w stójce. Nelson bombe w łapie ma, ale wirtuozem nie jest. Imo jedyna szansa dla Nelsona to parter, ale to trochę granie w ciemno, bo nie wiadomo jak dobry jest tam Junior. "

dlatego raczej nie będe się bawił w stawianie na Nelsona, bo on ma swoje jakieś tam szanse, bo może mu cep wejdzie albo przygniecie brzuchem jakby się na ziemi znaleźli, ale JDS powinien to wygrać. Tylko nie zgadzam się, że to 100% wygrana JDS.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Nelson nie jest głupi, także wydaje mi się, że będzie próbował. Stać zbyt długo na przeciw Juniora to nie jest dobry plan i to nie tylko dla niego, ale praktycznie dla każdego w HW.
Ja mam nadzieję, że to się okaże plotką, bo nie chciałbym aby oni się nawzajem wyeliminowali. Na szczęście chyba przesadziłem z tym wywalaniem Nelsona w wypadku przegranej. Wprawdzie z Danutą miał na pieńku wyraźnie, ale chyba doszli do porozumienia, po za tym żaden zwycięzca TUF'a jeszcze z UFC nie wyleciał, nawet Danzig po 3 porażkach z rzędu.

No no, ja nie twierdzę, że wygrana Juniora to 100% pewniak. Szczerze mówiąc to nie zdziwiłbym się gdyby za kilka-kilkanaście miesięcy Nelson został mistrzem UFC.

Zmieniony przez - lord raV w dniu 2010-05-10 21:10:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3908
pamiętacie walkę Nelsona w TUFie z tym młodym (chyba Justin). jak dla mnie przegrał Nelson a tamten chłopak miał 22 lata. więc nie wiem jak on może cos namieszać. no ale sie zobaczy

Zmieniony przez - waco2oo9 w dniu 2010-05-10 21:20:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
TUF to inne warunki. Tam plan był jasny - 3 walki w bardzo krótkim czasie, Nelson robił tylko minimum potrzebne aby dostać się do finału.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myśle że Nogueira ostro trenuje swojego ucznia w tym w czym on sam jest najlepszy na świecie wiec o parter Santosa nie mamy sie co martwić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Nogueira to był swego czasu najlepszy w dostaniu workiem cementu w twarz i próbowaniu go poddać zamiast mdleć.

Ale tego (nie)stety nie bardzo da się uczyć kogoś.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miałem na myśli walke w parterze.... "thats why I call him submission-magician" ech stare dobre Pride....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Co do szczęki JDS to ma mocną, Crocop mimo słabej walki kilka razy go solidnie trafił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Cro Cop w ogóle był tym, który najdłużej przetrwał przeciwko Juniorowi w UFC.

Zawsze jakieś osiągnięcie.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
popłakałbym się ze śmiechu gdyby nelson ustrzelił jakimś cepem JDS w każdym razie stawiam na santosa, kolo jest w gazie i powinien obić grubasa, za to na glebie nie był bym taki pewien roy mimo wszystko jest bardzo dobrym parterowcem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiad z Damianem Grabowskim oraz przygotowania do „BEAST OF THE EAST"

Następny temat

organizacja zawodów mma/k1

WHEY premium