SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jlu z was ma tatuaż???

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 47444

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
ma ktos moze na udostepnienie wzorki tatoo z motywem japonskiego wojownika?

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na klacie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
mam tatuaz na szyji zrobilam go niedawno....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 329 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9256
na 18 urodziny planuję ( planowałem od młodego wieku, bo przyczailem kiedys za bajtla u kolesia na basenie) KOD KRESKOWY na szyi, z moja datą urodzenia/badz jakimis inicjałami + obowiazkowo grupa krwi,
niedawno kumpel mi powiedział ze hitman taki ma ( pewnie odgapił od kolesia z basenu )

wiem, tatuaz jest na cale zycie ( badz laser), wiem jake moga byc tego konsekwencje
tak sobie ubzdurałem :P nic tego nie zmieni

Do tego na plecach j jakąś sentencję łacińską lub
angielskie "No One Can Stop Us" - wtajemniczeni będą wiedzieć o co biega (Q-Dance ) pozdrooo i upijnego sylwa

Dorotka zapodaj fotkę

Zmieniony przez - pompa91 w dniu 2007-12-27 22:08:15

Są starsi , nie ma lepszych !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
tez sie zastanawiam nad jakims fajnym tatuazem w przyszlosci, tylko obawiam sie czym nie "rozmaze" sie gdy cialo bedzie zmieniac ksztalty(chodzi mi o wzrost masy bo do tego mam duze ambicje). ogolnie fajnie to wyglada u innych nie wiem jak bedzie u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
A ja mam na plecach - zdjęcie w moim profilu. Zdecydowałam się na plecy właśnie ze względu no to, że ta część ciała raczej nie zmieni drastycznie swojego rozmiaru, po drugie - w razie potrzeby łatwo go ukryć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
ja co prawda glosowalam kiedys ze nie mam , ale teraz juz bym inna odpowiedz wybrala Bo 2 tygodnie temu zrobilam sobie truskawke na łopatce
Carmel jak dlugo robili Ci ten tatuaz?

Zmieniony przez - blueeyes w dniu 2008-02-15 15:07:53

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
O truskawce wiem, bo już rozmawiałyśmy o maści znieczulającej całkiem niedawno:)

A zrobienie mojego tatuażu trwało 2,5h +wcześniej z 2 godziny rysowania projektu:), bo to nie jest żaden gotowy wzór. Wiem, że może ciężko uwierzyć, ale koleś który mi go robił to stary wyjadacz i w ogóle super fachowiec, generalnie tatuuje za granicą, więc dla niego to nie było jakieś wielkie wyzwanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
ja na razie mam 4 tatu ale wszystko sie zmieni calkiem niedlugo . tzn bedzie wiecej

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Kolorowy sobie zrob, ja bede robil w kolorze cover up, stary mi sie znudzil.

Pozytywny jak HIV

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

solarin a solarium

Następny temat

Jak z tymi tatuażami na dwa trzy lat???

WHEY premium