SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jedzonko

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35
wiek 23 lata,
3 razy w tygodniu siłownia, basen i bieganie
Z uwagi na brak czasu związany z praca i innymi zajęciami po prost przeznaczam 3 dni w tygodniu na sport i w te dni robie to wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
To powodzenia. Jeżeli w 1 dzień idziesz na siłkę, biegasz i pływasz na basenie, to wiedz, że coś się dzieje/stanie z Twoim organizmem. Gdzie regeneracja?

Czytaj posty podwieszone. Nie ma co tutaj dywagować na ten temat. Czytaj, czytaj, czytaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35
no gdzie regeneracja ? w pozostałe 4 dni ? sport uprawiam w pn, wt i śr. Wiem że nie jest to idealne no ale nie chodzi o zawodowe ćwiczenie i jak najszybsze efekty. Chodzi o zdrowy aktywny tryb życia no ale fajna umięśniona sylwetka i kaloryferek na brzuszku tez jest pożądany :) Więc jeżeli coś byście zmienili to bardzo prosze o rady. Ale już nikt mi nie wmówi że to co robie jest złe no bo chyba 100 razy leprze od siedzenia na kompie graniu w gry i wpieprzaniu pączków ;/

Zmieniony przez - Omega3 w dniu 2011-10-30 14:56:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Wg mnie, taka aktywność w ciągu jednego dnia - brak kaloryferka na brzuszku oraz klaty jak u Burneiki, jak to nazwałeś - wyklacza się na wzajem. Zbyt duża intensywność. Popalisz mięśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35
no to co bys proponował zmienic ? w 1 dzien to robie bo kurde tez czas potrzebuje na co innego w zyciu ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Rozgraniczyć to jakoś. Nie można tak katować organizmu. Ja Ci nie zaproponuje w jakie dni masz to rozłożyć, bo to Ty wiesz ile masz czasu. Biegać zawsze możesz rano/wieczorem, na basen iść w weekend po południu (np. teraz, zamiast siedzieć na necie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35
no teraz siedze na necie bo o 18 ide grać w noge akurat hehe ;p no ale może masz racje basen przełoże na inne dni ale w ogóe zrezygnuje. zapomnialem jeszcze dodac ze codziennie mam 8 godzin fizycznej pracy w ktorej ciagle na nogach jestem i przewalam pakunki takie 10 - 20 kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciągnięcie kręgosłupa. Jakie ćwiczenia?

Następny temat

Prozę o pomoc PILNE

WHEY premium