SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie badania porobić,w świetle faktów.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
TomaszAZ
ostatnio na badaniu krwi(nie tym o ktorym mowa,ale wynikajacym ze zblizajacej sie za kilka dni operacji) mialem Hiperkalemie. Zastanawiam sie czemu, biore magnokal i moze akurat malo wody pilem w ostatnim czasie? Kto to wie? Wroce po operacji to sobie zrobie pelne badania razem z hormonami,jak sobie to rozpisalem to mysle ze moge zaplacic ze 4 stowki nawe



sprawdź więc przy następnym badaniu ponownie potas
wejdź na stronę laboratorium gdzie masz zamiar robić , powinieneś mieć cennik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
No wiec w poniedzialek zamierzam się wybrać zrobić podstawy na NFZ +
Testosteron całk.
Estradiol
DHT
Rozmaz
Chlorki
Panel wątrobowy ? (140zl) (Tak mi tu ktos z was polecil,ale chyba chodzilo o proby watrobowe - koszt 26zl) do sumy obliczen bralem tą tansza opcje
Amylaza i lipaza
Kortyzol
Estrogen
Prolaktyna
Progesteron

Żelazo i Magnez
Witamina B
Insulina
I niewiele sie pomylilem bo po podsumowaniu sekretarka powiedziala ze wyniesie mnie to 337
a jeszcze zapomnialem powiedziec o LH i ASO wiec do 400zł dobije,ale uwazam ze warto to zrobic takie cos raz na 25 lat ;) stac mnie na to a chce dojsc przyczyny czemu jestem ciagle ospaly,bez energii bez motywacji, skoro psycholog nie zauwazyl depresji


Zmieniony przez - TomaszAZ w dniu 2017-10-20 11:51:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
okej,zrobilem te badania,niestety nie mam najlepszych wieści... wlasciwie dziwnie wygladaja te wyniki bo hormony rozregulowane jak u osoby po cyklu SAA,a w ostatnim czasie nie biore nawet rzadnych leków. Jest tu ktpos obecny zebym mogl wrzucic zdjecia do oceny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
wrzucaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
wrzucam,sekundka. Jestem zrozpaczony.W dobie lekarzy jakich dzis mamy wolalbym leczyc sie u kogos z forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
ja mimo wszystko nie . Trzeba szukać dobrych specjalistów, bo tacy naprawdę istnieją.
Zawsze możemy zasugerować i ukierunkować do kogo się udać, albo gdzie szukać przyczyny - ale na tym nasza działka się w większości kończy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
TomaszAZ
wrzucam,sekundka. Jestem zrozpaczony.W dobie lekarzy jakich dzis mamy wolalbym leczyc sie u kogos z forum


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
TomaszAZ
TomaszAZ
wrzucam,sekundka. Jestem zrozpaczony.W dobie lekarzy jakich dzis mamy wolalbym leczyc sie u kogos z forum












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
TomaszAZ
Jestem zrozpaczony.W dobie lekarzy jakich dzis mamy wolalbym leczyc sie u kogos z forum




zarty sobie robisz ? zachowujesz się bardzo niedojrzale
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Ja szczerze mówiąc nie mam pomysłu odnośnie wyników. Na pewno do ogarnięcia porządny endokrynolog, który pogłębi diagnostykę, bo ewidentnie coś się dzieje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmęczenie po przebudzeniu

Następny temat

Bf 10 Procent Ciężko osiągnąć?W jakim mniej więcej czasie?

WHEY premium