SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakieś chrostki...?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemka, pisze w sprawie znajomego.
Ma nietypowy problem... na języku pojawiły mu się chrostki (czy krostki...zgłupiałem i nie wiem jak to się pisze...:(). Radziłem mu pójście do dermatologa, ale dopiero na 20-stego mogą go zarejestrować i przyjąć.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To rzeczywiscie moze byc jakies uczulenie lub nawet infekcja wirusowa. Jesli nie ma innych objawow i krostki nie sa bardzo uciazliwe, a kolega nie bardzo chce isc do lekarza, to niech czeka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
bosz.. co on lizał
jakimś syfem sie zaraził ; może też tak być że znikna same po kilku dniach wiec ja bym radzil odczekac troche a jak nie znikną to do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
KROSTKI.
ale opisz te krostki wielkosc jakas ropa w nich ? ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
duzo ich czy mało..bo moga to byc np afty ...a na ne pomaga aftin ktory koło 1.5 pln kosztuje

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no właśnie... jest wogóle takie coś jak CHROSTY ??
by pewna znajoma tak mówi a mnie coś telepie jak to słyszae (bo mi się wydaje że czegoś takiego nie ma) a ona mówi że są i KROSTKI i CHROSTKI i się o to pożarliśmy
jest takie coś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
buahahhahhaha no i całkiem w temaci e heh

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3576 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29005
chostki
to chyba cos jak kordła, kaRnister czy zgrzywka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale jej chodziło o to że takie coś jest na twarzy...
ja do niej mówie (autentyk serio)- ale cie wysypało na brodzie krostkami od tej tapety... a ona mówi - to nie są krosty tylko take chrostki i to nie od makijażu.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest ich troszkę, trudno określić - nie liczył
I czerwone są...
Co radzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
afty raczej sa biale

To moze byc takie niegrozne schorzenie o nazwie jezyk geograficzny (przynajmniej po angielsku, wiec jesli zle przetlumaczylam to sie nie smiac ) Nazywa sie tak, bo krostki czasem tworza wzory przypominajace mape. Przechodzi to samo, ale po jakims czasie moze sie pojawic znowu. Czasem krostki bywaja ciemnobrazowe lub czarne.

Niech sie kolega tylko moja odpowiedzia nie sugeruje i wybierze sie do lekarza.

A do chrostek, kordly itd dorzuce jeszcze lekramowke

Zmieniony przez - jagodka w dniu 2004-04-14 21:12:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! Dzięki Jagodka za odpowiedź...
Ale wydaje mi się, że to od chloru (po umyciu się wodą wystąpiły one nie tylko na języku, ale i innych częściach ciała - klatka...). Zobaczymy jakieś 1-2tygodnie - nie przejdzie, to do lekarza...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem

Następny temat

skręcenie kostki

WHEY premium