SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki koks z bułgari?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 110 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2296
Dzięki, właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem. Czyli w sumie warto się wybrać do Bułgarii choćby po ładną opaleniznę. Deka i Clen mnie nie interesuje. Chętnie bym się dowiedział jaką tam mają Sustę w aptekach i czy dość łatwo dostępna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 240 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17259
bylem w 6 aptekach i w kazdej omnadren mieli,w roznych ilosciach. co ciekawe, jedna z pan aptekarek wyslala mnie do "zaprzyjaznionej" apteki, tam juz komedia: galenika,hgh,propy,mety( ug) spod lady, w opakowaniach po hmm... jakichs srodkach na przeziebienie:D generalnie maja do tego bardzo luzne podejscie, myslalem,ze pokaza mi to gdzies na boku,ale nie, pani wyciagnela wszystko przy reszcie klientow i mowila,zebym sobie na spokojnie obejrzal,ale drozej niz u nas wychodzi,pzoa tym kupowanie(oraz sprzedaz) ug w aptece to juz przesada :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
omka w jakiej cenie ?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 240 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17259
szalu pamietam nie bylo36-40 zl na nasze gdzies chyba bylo. wiesz, to byl kurort,wiec gdyby sie gdzies oddalic to moze ceny bylyby inne,rzecz jasna na pewno nie mniejsze o polowe(czysto hipotetycznie),bo jakas sztywnosc zachowana byc musi. wiem,ze clen fajnie wychodzil, 8 zl na nasze za paczke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
to i tak niezle, ja bym wzial z sentymentu

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak ug w aptece to już nie UG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanie, bulgaria to dzicz, niech tylko doyebia sie do bagazu %)
ile placiliscie euro na granicy aby w ogole przejechac przez ten piekny kraj ? %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
Może głupie pytanie, ale tam są granice? Przecież to UE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17277
U nas normalnie, tylko dowody zobaczył, podzielona bramka nawet jest jak ue, ruskich już strzelali z ukraińcami to samochód
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 296550
lukipele,

Powiedz dokładnie, co jest do dostania w bułgarskiej aptece.

TrOl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po cyklu.

Następny temat

Najmocniejsze cykle na koksie ;)

forma lato