SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to rozegrać?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 229
Mam już z takim jednym kolesiem od dawna na pieńku ( startuje do mojej dziewczyny), jeszcze od początku początku roku, nienawidzimy sie, na przerwach obijamy sie o siebie - chodzimy do tej samej szkoły, ale do sedna, koleś niedawno posunął sie za daleko i nie widze innej możliwości niż solo 1 na 1.

Tylko jak to rozegrać dobrze? Zrobić to w szkole? Podejśc na przerwie i z maksymalnie bliskiej odległości powiedz mu kilka słow, że ma sie od niej odpier** itp.? Czy po prostu podejśc i uderzyć bez zbednego gadania?

Koleś jest minimalnie wyższy, ale jeśli chodzi o wygląd to jest duży plus dla mnie (ćwicze od jakiegoś czasu i efekty jakieś są).
Myśle że mam przewage, tylko chodzi o to ze chce to dorbze zaaranżować.

Zmieniony przez - Paweł986 w dniu 2009-08-28 21:53:33

www.Dobre-Typy.eu

Ruszył konkurs, potrwa do końca stycznia!

W puli nagród 250zł dla trzech osób z największym zyskiem!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Jak jesteś w gimnazjum to podejdź i powiedz "mam do ciebie to i tamto wiec albo przestaniesz robić to i tamto albo idziemy na solo wtedy i wtedy"(zamiast "to i tamto" wpisz to co cie w nim wkvrwia). Jeżeli jesteś w liceum to już w sumie nie wypada wiec podejdź i pogadaj po prostu że ci sie to nie podoba itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
Przede wszystkim - Nie w szkole!
Ja dużo bójek zaliczyłem w gimnazjum(nie chwale się tym), i za
te, które się odbyły w szkole, zawsze było prze***ane.
Raz naprawde miałem szczęście, bo gdyby koleś mi założył
sprawe, to mógłbym mieć ciężko...ale to inna historia.
Chcesz się bić - nie rób tego w szkole!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 229
jestem w lo, tylko wiesz jaki jest problem? że na sam jego widok serce tak mocno zaczyna mi bić i pojawia sie adrenalina że nie wiem czy byłbym w tym stanie cokolwiek mu wygarnąc, tylko od razu zaczać bić..

Zmieniony przez - Paweł986 w dniu 2009-08-28 22:27:27

www.Dobre-Typy.eu

Ruszył konkurs, potrwa do końca stycznia!

W puli nagród 250zł dla trzech osób z największym zyskiem!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
Tzn. Co że jak go widzisz to masz ochotę od razu mu wy***ac?
Weź go po prostu wyzwij na to solo w jakimś odludnym miejscu i tyle

Co tu do rozegrywania pzdr

Zmieniony przez - SebaWlkp w dniu 2009-08-28 22:29:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 229
W sumie racja.. chociaż ja raczej to sobie wyobrażałem żeby go upokorzyć w szkole, przy znajomych, kolegach itp. żeby nie tylko on czuł respekt..

www.Dobre-Typy.eu

Ruszył konkurs, potrwa do końca stycznia!

W puli nagród 250zł dla trzech osób z największym zyskiem!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
Jedno nie wyklucza drugiego - namawiacie się gdzie i kiedy, ty powiedz jednemu, dwóm kumplom, po szkole się rozniesie i możesz liczyć na publiczność Jak u nas były jakieś solówki to zawsze minimum ze 20 ludzi było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 658
po co taki temat ..JESTEŚ FACET to pier.dolnij mu pape i nic nie mów chłopak zejdzie ci z drogi.




ps.
nie popieram przemocy:)

.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24202
i co z tego ze masz lepszy wyglad. walczysz glownie psychika w takich sytuacjach a wydaje mi sie ze jestes ofiara jak pytasz o rozwiazanie takich spraw na forum. uwazaj na siebie

100% Jiu Jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10221
A ja popieram i to bardzo :]. Powiem Ci tak nie ma się co z gosciem obchodzic ladnie i przyjemnie - miałem miliardy sytuacji w których trzeba było to "jakoś rozegrac" i jedyne rozegranie to był porządny w*******. Nie ma sensu dyskutowac

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 229
nie jestem ofiarą, chce tylko usłyszeć co Wy o tym myślicie, pozdro i dzięki za wypowiedzi

www.Dobre-Typy.eu

Ruszył konkurs, potrwa do końca stycznia!

W puli nagród 250zł dla trzech osób z największym zyskiem!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Straż Miejska!?

Następny temat

Ucieczka-odwrotne kesa gatame

WHEY premium