SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak połączyć odżywki i diete???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1968
Mam problem tego typu ,moja dieta rozlozona jest na 7 posilkow jest to dlamnie dosyc wygodne i nie chce tego zmieniac jednak postanowilem wspomoc sie odzywkami i teraz mam problem bo zalecenia ich przyjmowania sa dziwne albo na czczo albo na pusty zoladek ,przy takiej czestotoliwosci posilkow to ja nigdy nie mam pustego zolodka.Jakie sa odste[py czasowe np biore HMB i Bcaa ,biore hmb na czczo i ile musze czekac zeby zjesc sniadanie albo np bcaa na pusty zoladek przed treningiem czyli kiedy ??? ile czasu po zjedzeniu mam pusty zoladek ,bardzo to ciezko pogodzic wiec prosze o pomoc
moje posilki :7.00 , 9.00 , 11.30 , 14.30 , o 16 trening , 18.00 , 20.30 , 22.00 a odzywki mam zalecane brac tak:hmb -2 na czcczo , 2przed posilkiem przed treningiem , 2 po treningu Bcaa 2 przed teningiem na pusty zoladek i 4 po ale musze brac 6 po treningu bo przed treningiem to czuje si epelny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 dych na drugi cykl

Następny temat

Fat burner

WHEY premium