SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak naprawić rower stacjonarny?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
Witam. Jestem szczęśliwą posiadaczką rowerka treningowego, ale niestety ostatnimi czasy zaczął mi się psuć i nie wiem co z tym zrobić. Może ktoś zechciałby mi pomóc?
Z góry dziękuje i serdecznie pozdrawiam.

(:

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
To znaczy teraz już w sumie wiem co się stało. Z zasilaczem tzn z tą kostką coś jest nie tak, i muszę sobie kupić nową:D
W każdym razie dziękuje za pomoc:)

(:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
Na ale co się z nim dzieje? ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
Jak podłączam go do prądu to po 5 sekundach zaczyna mi 'pipczeć' i pojawia się napis 'E1'. Dodam tylko ze jest to rower Ergometer magnetic firmy Crane Sports. Nie mam pojęcia czemu tak się dzieje i co z tym robić ;/

(:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
Madziu zajrzyj do instrukcji w dziale naprawa lub problemy i zobacz co oznacza błąd E1 ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
haha... bardzo chętnie tylko problem w tym że gdzieś ją zadziałam;] zresztą gdybym ją miała nie założyłabym tego tematu, prawda?:)....
jak ja to zawsze powtarzam 'mądremu to zawsze wiatr w oczy, i jeszcze piachem zawieje' <lol2> :)

(:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
No nie wiem, dziewczynie nie wierzyć xD

A co do problemu to błąd E1 może oznaczać zanieczyszczenie. Tyle się dowiedziałem z google. Może rozkręc go i troche wyczysc ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
mam go rozkręcić?;0 ale że jak? i że co? tak całkiem? może lepiej się do taty uśmiechnę bo jak ja go rozkręce to już żadna siła go z powrotem nie naprawi. xD

(:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
No ten mechanizm trzeba by było przeczyścic. Zgłoś się do taty albo wpadaj do mnie hah ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
ale myślisz ze to przez zanieczyszczenie mechanizmu wyskakuje błąd na wyświetlaczu?... haha^^ w takim razie pójdę trochę pomarudzić tacie niech to przeczyści. Jak to nic nie da to Ci wysle go pocztą:D (w sensie rowerek, nie tate) :P

(:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
Gdzieś czytałem, że na kotle grzewczym na wyswietlaczu wyskakiwał bład E1. Gosc przeczyscil i juz sie nie pojawia ;] Ale nie obiecuje ze to pomoze, natomiast warto sprobowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
no to zaraz się przekonamy:D hah^^ mam nadzieje ze to pomoże:D

(:

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ankieta

Następny temat

Jakie sa kluby siatkarskie w Warszawie??

WHEY premium