SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak naprawdę powinien wyglądać odblok po 1 cyklu Prolo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 358 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14640
Wrzucam jeszcze raz bez tego z jakiej strony tym razem powinno być. (Żeby wszyscy wiedzieli o czym mowa)

A jeszcze takie pytanie.
Czy Panowie nie zasugerowali się tym że mam 20 tabsów cloma i tak rozpisali odblok żeby to było?? (bo jak już będę dokupywać to i to mógłbym dokupić jakby miało jakoś lepiej zadziałać w większej dawce (w większej niż 20 tabsów po HCG)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94623 Napisanych postów 364596 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669543
co dzień po 1 tabletce

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 358 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14640
Jak dokupię sprzęt to wstawie zdjęcie HCG czy się nie dałem oszukać. I jeszcze takie małe pytanie:
Czy HCG można dostać w polskiej aptece czy tylko "lewizna"??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Można dostać w polskiej aptece.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Po takim cyklu clom wystarczy brać przez 3 tygodnie, może być też 20 dni.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 358 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14640
Rozumiem że można, ale chyba korzystniej jest z Hcg? Czy nie ma to wielkiego znaczenia? Jak już się zdecydowałem to chciałbym to zrobić porządnie.
A wracając do odbloku:
Jeżeli zdecyduje się na Nolve (zamiast Clo) i Hcg to Nolwe brać też po 1 tabletce na noc (20mg) przez 21 dni 3 dni po ostatnim Hcg? Czy tu trzeba wziąć po 2 tabletki? Czy może jeszcze jakoś inaczej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Według mnie kompletny odblok, to odblok z hcg i sermami. Z własnego doświadczenia. W ostatnim tyg prolo zacznij bić hcg 5x1000 iu, potem po dwóch dniach wejdź na nolve 3 tyg 20 mg ed i ostatni tydzień 10 mg ed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 358 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14640
Ok, ale w ostatnim tyg prolo to znaczy tak jak wcześniej jest napisane 2 dni przed ostatnim strzałem? A jak mam Nolve 20mg w jednej tabletce to mam ją przekroić i w ostatnim tyg po pół Nolvy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 358 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14640
A to hcg jak rozpuszczę w soli fizjologicznej, to przeczytałem żeby nabrać do jednej strzykawki, wbijać po troche i zmieniać igły. To nie lepiej nabrać do 5 strzykawek? trzymać 5 strzykawek do insuliny w lodówce i co 2 dni brać jedną i aplikować? Wydaje mi się to higieniczniejsze niż w jednej strzykawie zmienianie igieł.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94623 Napisanych postów 364596 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669543
ja robię tak jak ty napisałeś,dziele na kilka strzykawek

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3, rozpiska cyklu

Następny temat

Pomoc w ułożeniu cyklu Cidotestone??

WHEY premium