SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak ma wyglądac Metanabol Rus

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 641 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7205
a miales chociaz ta obwudke zalozona na opakowaniu cze otwierales tak jak klape od kibla odrazu? hmm nie umiem inaczej sformuowac wiec tak napisze hehe tzn czy byla oryginalnie zapakowana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3273 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23422
Tak była oryginalnie zapakowana przed otwarciem musiałem zerwać kołnierz do okola i dopiero otworzyć. w środku była wata.miałem juz kiedyś metke była tak samo zapakowana jak ta tylko tapsy były inne

Funduje Kuracje dla Homo szczegóły : http://www.imghost.pl/?id=8efce7f13f

Dział Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 422
moze ogon ci stary urosnie po tych pigolach z przedzialką

"Siła płynie z Krwią a Koksy razem z Nią"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Muj kumpel ma identycznom mete tą co ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3273 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23422
wegita i co kumpel jest już na cyklu? nie wiesz jak mu idzie? bo ja zacząłem 3 dzionki temu i na razie ok

Funduje Kuracje dla Homo szczegóły : http://www.imghost.pl/?id=8efce7f13f

Dział Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14450
oj niemartw sie moze ta co ty masz nie dziala tak jak ta kiedys ale napewno cos poczujesz pisze to na przykladzie kumpla...
mogles wziac naposim no ale jak juz masz ta to trudno.....

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3273 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23422
oj wziął bym naposim tylko u nas strasznie krucho z dobrym Napos zawsze była dobra meta i omka ale wildze że czary z mleka sie robią pewnie ze będę ja szamał i informował was. pozdro

Funduje Kuracje dla Homo szczegóły : http://www.imghost.pl/?id=8efce7f13f

Dział Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4516
siema właśnie jem tą mete tylko moja niema tego przedziałka w środku tez miałen wate jes słodkawa przez chwile pózniej gorzka juz ponad tydzień po 4klipsy ale zwiększe do 6 bo coś z apetytem lipa masa + 3kg klata +10kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 271 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2676
oj kolego ja takie same pudło miałem z scena i kopało ale tabsy były inne a to pierwszy raz widze na oczy takie tabsy jak se chcesz to biez ja bym wyj...ebał albo dila zmienił heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kumpel robi piramide jest w 3 tygodniu czuje dużom pompe i jak narazie masa mu malo skoczyła ale w wyciskaniu na klate 5
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luknijcie na towar prosze bardzo was :D hrhr

Następny temat

Methyltestosterone 25mg - Aburaihan Co. Iran

WHEY premium