SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak gotować wieprzowinę i wołowinę?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 588
Jak gotować wieprzowinę i wołowinę? Co najlepiej gotować: szynkę wieprzową,łopatkę wieprzową, schab wieprzowy z kością czy bez? A z wołowiny to nie mam pojęcia co nadaje się do gotowania rozbratel???? Nie piszcie o duszeniu, smażeniu czy pieczeniu. Najlepiej napiszcie krok po kroku jak ugotować wieprzowinę i wołowinę (najważniejsze - czas gotowania, bo po niedogotowanym lub półsurowym nie chcę wzywać karetki - dotychczas nie gotowałem tego, jedynie jaja i kurczaki) Jakim sposobem po ugotowaniu poznać, że mięso jest już gotowe? Nie gotuję pod przykrywką, ale garnek mam o dość dużej średnicy i głęboki. Interesuje mnie gotowanie samego mięsa bez żadnych warzyw jedynie z przyprawą Vegeta. Na małym ogniu czy dużym gotować? Umyć mięso przed gotowaniem? Rozmrozić jeżeli tego wymaga (bo chyba jak kupię prosto ze sklepu to mogę od razu ładować do garnka i gotować)? Lepiej pokroić na drobne kawałki czy nie? Jestem w tej kwestii żółtodziobem. Z góry dzięki pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
przyprawiasz zawijasz w folie do brytfanki i do piekarnika pieczesz o wiele lepsze w smaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 588
pisałem o gotowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
lepsze pieczone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 588
nie mam spełnionych warunków do pieczenia dlatego pytam o gotowanie a smak jest dla mnie mało istotną sprawą (co nie znaczy że nie biorę go pod uwagę)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd pod namioty

Następny temat

185 cm / 105kg

WHEY premium