SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak Wy byście to zestawili?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1262
Witam,

Mam parę pytanek dotyczących cyklu, do którego się własnie przygotowuję. Skonczyłem ok. miesiąca temu 8 tyg. cykl na therma pro, pozabylem się zbędnego tłuszczu i teraz chciałbym nabrać trochę mięśnia.
Otóż na cykl mam już wszystko przygotowane, chciałbym tylko zasięgnąć informacji jak Wy to wszystko razem połączylibyście?
Mam 10 x 2ml (200mg) Deca Durabolin holenderskiej produkcji oraz 20 x 1ml Winstrol Depot. Na pewno na koniec czyli na zejścię coś kupię, jeszcze nie do końca wiem co, może jakaś propozycja?
Oczywiście do tego aminokwasy, bcaa, tauryna, glutamina, kreatyna, gainer, białko, zma i tribulus.
Na pewno cały czas będę brał wszystko oprócz kreatyny, zma i tt.

Jak Wy zestawilibyście to wszystko w całość?


--
Pozdrowienia
Maciek

--
Pozdrowienia
Maciek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Massacre, ostatnie ostrzezenie!
Jesli nie skonczysz wstrzynac klotni to masz szlaban.



***********************
Moderator dzialu doping
***********************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bende taki se robil cykl
1 tydzien 200mg
2 tydzien 200mg
3 tydzien 300mg
4 tydzien 300mg
5 tydzien 300mg
6 tydzien 300mg
7 tydzien 200mg
8 tydzien 200mg
wins od 1 tygodnia
50 mg co2dzien
(pon strzal wt wolny sr strzal)ale jak masz malo vinstrolu to zacznij od polowy cyklu decki zaglosuj na mnie i poiwedz co sadzisz o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Co znaczy zdanie "zaglosuj na mnie" ?

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
gosciu wkleja wszedzie ta rozpiske LOL



##################
#Barlinek Rulezzz#
##################

ajsowy

Laugh out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak se to wpisalem buhahahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1262
Szkoda, że nic ciekawego nie udało mi się dowiedzieć. Zresztą ostatnio daje się mocno zauważyć jak bardzo poziom forum się obniża. No cóż, chyba jednak zostaną wypróbowane stare metody.
W każdym raziem cały czas mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto będzie w stanie coś ciekawego w tym temacie powiedzieć/poradzić.

--
Pozdrowienia
Maciek

--
Pozdrowienia
Maciek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Tak przy tym zestawie nic nowego się nie da wymyślić . Przy winie systematycznie dokonuj pomiarów ciśnienia bo ja mam kłopoty przy tym koksie . zresztą znajomym tez skacze a to nic przyjemnego a już napewno zdrowego. Natomiast mam pytanie jakie efekty ci dała Terma Pro jaką miałeś wagę przed jaka po , obwody dawki itp. Jestem bardzo ciekawy bo coś to mi się przytyło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
massacre ty chyba dlugo nie chcesz tutaj zostac, a takie texty to puszczaj do swoich kumpli z przedszkola LOL



##################
#Barlinek Rulezzz#
##################

ajsowy

Laugh out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Massacre licz sie ze slowami!



***********************
Moderator dzialu doping
***********************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1262
Do Mrówy:

Brałem po dwie kapsułki dziennie, tak jak na opakowaniu. Z 95kg na 87 spadłem i pozbyłem się przede wszystkim tłuszczu. Ładnie mięśnie się uwidoczniły. Brałem ją przez 8 tyg., a kolejne 4 brałem herbalean. Oczywiście cały czas aminokwasy proste i rozgałęzione, białko, tauryna i glutamina.
Na zimę już również mam gotowy zestawik na resztę tłuszczyku co pozostał miejscami. Przypuszczam, że troszkę go przybędzie po tym cyklu.
BTW a kreatyne to łączyć z deca i winstrol, czy może już jakoś po zrobić cykl z kreatyny i zma + tt?


--
Pozdrowienia
Maciek

--
Pozdrowienia
Maciek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
Dobra to sprawa wygląda tak ze nie napisales który to wtoj cykl zakładam ze skoro masz takie ilosci towaru to nei jest to pierwszy cykl, pytales sie co dołączyćja proponuje dołączyć testosteron moze być propionat jesli jednak nie chce sie kuć co 3 dzien to mozesz zastsować Prolongat. Cykl wygladal by tak:

1-10tydz Deca 200mg/tydz
6-10tydz Winko 50mg/co 2dzień
1-10tydz Teściu jesli Prolongatum (100-200)mg tydz jesli propionat to mysle ze 50mg co 3 dzień styknie.
1-11tydz Nolvadex 10mg/dzień jesli poczujesz sfędzenie w sutkach albo cos cie zaniepokoi to zwiększasz dawke do 30-40mg.
13-15tydz Clomid pierwsze 10dni 2tab/dz następne 10dni 1tab/dz
Co do odrzywek to ZMA mozesz jesc po treningu 50% zalecanej dawki TT odstaw na po cyklu zacznij brac razem z clomidem.
Glutamine zakładam ze masz syntetyczną więc polecam zarzywanie jest 5-6 razy dziennie w małych dawkach rano, popoludniu przed treningiem podwójną dawkę po treningu i przed snem. Tauryne wedlog wskazań producenta. Białko po treningu i przed snem po 30g. BCCA 45-30min przed treningiem 1 porcję i po treningu 2 porcję przed snem 3 porcję. Do kreatyny dokup sobie D-Ryboze i zacznij ją brać razem z clomidem ja polecam 4 razy na dobe po 5-7,5g z uwzględnieniem przed i po treningowej porcji. Do tego wszystkiego nei zapomnij oczywiscie 0 4-5 posiłkach dziennie na sniadanie białko dostarczane z pokarmu np jajeczniczka na boczku. Staraj się terz przed treningiem zjadac dwa posilki węglowodanowe np makaron -ryż. I oczywiscie po treningu tez dosc obwity posilek węglowodanow-białkowy białko moze być tylko to syntetyczne.
Polecam zakupienie tez sylimarolu 150mg i NEO-PANCREATYNY. Sylimarol 3x dziennie po 1kaps a neo pancreatyna 1tab/ przed lub razem z posilkiem polecam tez uznac za posilek ostatnią porcję białka (tą przed snem). Pisze otym dlatego ze sporzywanie tak duzej liczby kalori białka itp również bardzo obciąża wątrobe i twoj caly układ trawienny sylimarol wzmocni wątrobe natomiast Pancreatyna umożliwi ci strawienie i przyswojenie twoich posiłków w większym stopniu. Polecam tez zakupienie Preparatu Omega 3 bądź też picie małych ilości oleju z lnu i oliwy z oliwek jest to bardzo wskazanie w trakcjei trwania cyklu pomaga utrzymać nasz układ krwionośny w dobrym stanie np obniża poziom złego holesterolu który sterydy znacząco podnoszą. No i ostatnia rada oczywiście sporzywaj duzo witamin C,A,B complex, E i innych mikroelemantów. Pozdrwiam i mam nadzieje ze moje wskazówki ci pomoga.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy się opłaca (dotyczy ph)

Następny temat

Zaczynam Cykl - ocencie

WHEY premium