SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK POWINIENEM TRZYMAC GRYF W WYCISKANIU LEZĄC

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12
Witam.

Mój problem polega na tym, że nie wiem jak powinienem trzymać gryf sztangi w wyciskaniu leżąc.Podam swoje dane jeśli to ma jakieś znaczenie.
Wiek: 15
Wzrost:186cm
Waga:75kg
Rekord w wyciskaniu leżąc: 85kg
Staż: około roku z przerwami

Czytałem ze długość ramion oraz siła mięśni naramiennych i tricepsów powinna być brana pod uwagę do trzymania gryfu w tym ćwiczeniu.Więc mam długie ramiona, dość słabe barki oraz silne tricepsy(w wąskim chwycie(mniej więcej na odległość kciuków biorę też około 80kg napewno troche mniej niż w szerokim).Niektórzy mówia ze długie ręce to szeroko a inni że silny triceps to troche wężej.Prosze więc o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1991
Tak lap aby w momencie gdy ramiona do ziemii sa rownolegle to zeby miedzy przedramieniem a ramieniem byl kat prosty,lub nieco szerzej. Trenuj wyciskaniem klate i nie angazuj glownie trica. Podgon troszke bareczki aby dysproporcji nie bylo.

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o ocenę mojego planu treningowego.

Następny temat

Nowicjusz

WHEY premium