SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek a statyny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 211 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4370
Czy ktos jest na kuracji izotekiem biorac statyny ?
Aktualnie jestem na trt od 2 tyg 100mg tygodniowo testosteronu w dwoch dawkach co e3,5d, ale i tak co jakis czas wychodza syfy na twarzy. Wczesniej lecialon 250mg
Estrogen delikatnie ponad norme o 3 punkty (nie przyjmuje ia)
Zapewne syfi mnie od dht, wle czy to mozliwe w przypadku trt ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
konieczne te statyny? bo to syf straszny

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 211 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4370
lodzianin1
konieczne te statyny? bo to syf straszny


Przypisal mi je lekarz 2 lata temu, bo mialem cholesterol calkowity 300, ldl 161, teraz calkowity 140, ldl 70, a hdl 68.
Wiec jakbym teraz je odstawil to zapewne wyniki poszybuja w gore.
Tak naprawde czytalem o tych statynach i jedne artykuly pisza ze sa dobre, drugie ze zle.
Wiec da rade polaczyc to czy lepiej nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
skoro to htz i wyniki masz w widłach to nie powinno nic się dziać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 211 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4370
lodzianin1
skoro to htz i wyniki masz w widłach to nie powinno nic się dziać

Zmniejszylem dawke dokladnie tydzien temu. Wiec kiedy mniej wiecej powinnny wyrownac sie hormony ? Jak np dht ?
Po wyprostowaniu krwi chcialbym podbic testosteron na 300 na tydzien i stad tez moje pytanie na temat izoteku, bo zapewne nadal bedzie mnie syfic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Izo i saa łączy dużo osób. ,statyny trzeba by przewertować ulotkę ,osobiście jakoś mocno statynami się nie interesowałem .
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 211 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4370
lodzianin1
Izo i saa łączy dużo osób. ,statyny trzeba by przewertować ulotkę ,osobiście jakoś mocno statynami się nie interesowałem .


Dzieki za odp.
Powiedz mi tylko po jakim czasie od zmisny dawki hormony powinny sie unormowac ? 2 tyg czy wiecej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Nawet kilka tygodni

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóc w.rozpisaniu odbloku

Następny temat

Gino - sutki

WHEY premium