SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Iniekcja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Ile ml wbijasz jednorazowo?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 622
1ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Ja wbijałem w pośladek jednorazowo 5,5 ml i bez żadnych problemów się wchłaniało.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 622
No to może źle wykonuje iniekcje, bo skoro raz jak wbiłem i nie było guza to raczej nie zależy od firmy :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 211
Cineek3
Ostatnio jak wbijałem to wylało mi się troszeczkę z flakonu, dużo się nie wylało, ale po tym strzale nie czułem nic, możliwe że za dużo daje soku do mięśnia i przez to takie coś się robi ?


Musiałbyś naprawdę niewiadomo ile tego wlewać w siebie :)
Bardzo często łączy się środki w jednym strzale np deke z teściem, itd itp więc każdy skarżyłby się na tego typu dolegliwości.
Raczej wszyscy są tutaj zgodni, ze towar, ew tak jak już pisałem wcześniej mi osobiście po jakimś czasie stany zapalne przechodzą i dalej walę ten sam towar.
Jeśli nie chcesz zmieniać to przemęcz się może całkowicie ustąpi ale gwarancji nie daje.


Zmieniony przez - Civis w dniu 2021-06-30 18:51:08
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 622
Zobaczę jak będzie jutro, teraz wbiłem w inne miejsce niż wbijałem, wcześniej wbijałem bardziej z boku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
W zewnętrzne górne ćwiartki mięśnia pośladkowego wbijasz.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 622
Po zmianie miejsca już jest ok,
Tylko jest problem, że jak tydzień temu wbijałem w lewy pośladek, to nic nie czułem aż do momentu wbicia w prawy pośladek, jak wbiłem w prawy pośladek to czuć taki guzek po lewej i po prawej stronie, ale po 2-3 dniach juz znika, dlaczego tak jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Może za płytko wbijasz?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 622
Wbijam do samego końca, igła 07x30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania potrzebna pomoc

Następny temat

Oxandrolon w kryształkach

WHEY premium