SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Inhibitor aromatazy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2596
Jaki ai jest najskuteczniejszy i po jakiego najchętniej sięgacie czy dobrym wyborem wylby letrozole ( Bayer laboratories )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Letrozol jest bardzo, bardzo mocnym środkiem na zbicie estro. Lepsze jest arimidex lub exemestane. Musisz sam na sobie przetestować Ari czy exe. Wszystko potwierdzić badaniami i dobrać dawkę. Ja osobiście używam exe od androchemu 500 week enan i Tabs do strzała , trzymam estro lekko ponad normę
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94665 Napisanych postów 364646 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669681
Bayer ten ug będzie słabym wyborem
Ankieta działu I wyniki badań wrzuc
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
Każdy wybiera to co przez praktyke sobie upodobał, działa sprawdza się i tego się trzyma. W moim przypadku arimidex.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
W moim przypadku najlepiej wychodzi letro i nie zamienił bym na żaden inny IA, ale w grę wchodzi tylko mikrodozowanie ed rozpuszczonego letro w alkoholu, inaczej tego za bardzo chyba nie da się dawkować. Przy moim dawkowaniu 250mg testa ew, 1 tabs letro wystarcza na miesiąc czasu, więc jedna paczka na 2,5 roku i na tym środku czuję się po prostu najlepiej i działa na mnie najlepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1066 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22755
Ile najlepiej tab letro do 100 ml wódki żeby brać po 1 ml na konkurencyjnym widziałem ktoś tam 2 tabsy letro na 100 ml nie za mało?

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1066 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22755
lukasz5119
W moim przypadku najlepiej wychodzi letro i nie zamienił bym na żaden inny IA, ale w grę wchodzi tylko mikrodozowanie ed rozpuszczonego letro w alkoholu, inaczej tego za bardzo chyba nie da się dawkować. Przy moim dawkowaniu 250mg testa ew, 1 tabs letro wystarcza na miesiąc czasu, więc jedna paczka na 2,5 roku i na tym środku czuję się po prostu najlepiej i działa na mnie najlepiej.



Chem rozrobic w lubelskiej 100 ml ile tab najlepiej tam wrzucic :)


Zmieniony przez - Dugii2 w dniu 2022-10-24 15:44:41

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Dugii2
Ile najlepiej tab letro do 100 ml wódki żeby brać po 1 ml na konkurencyjnym widziałem ktoś tam 2 tabsy letro na 100 ml nie za mało?


Ja rozpuszczam jednego tabsa na 30ml wódki, 1ml biorę ed, możesz więcej, możesz mniej, mi tak po prostu najwygodniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Dugii2
lukasz5119
W moim przypadku najlepiej wychodzi letro i nie zamienił bym na żaden inny IA, ale w grę wchodzi tylko mikrodozowanie ed rozpuszczonego letro w alkoholu, inaczej tego za bardzo chyba nie da się dawkować. Przy moim dawkowaniu 250mg testa ew, 1 tabs letro wystarcza na miesiąc czasu, więc jedna paczka na 2,5 roku i na tym środku czuję się po prostu najlepiej i działa na mnie najlepiej.



Chem rozrobic w lubelskiej 100 ml ile tab najlepiej tam wrzucic :)



Zmieniony przez - Dugii2 w dniu 2022-10-24 15:44:41


3-4 tabsy bym dał osobiście.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1066 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22755
Ok dzięki ty dajesz codziennie? Nie za dużo ja chcem rozrobic 3 tab na 100 ml I dawać tylko wtedy kiedy inj testa 1ml teścia cyp i 1 ml lubelskiej ;) czyli 3 x w tyg

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Dugii2
Ok dzięki ty dajesz codziennie? Nie za dużo ja chcem rozrobic 3 tab na 100 ml I dawać tylko wtedy kiedy inj testa 1ml teścia cyp i 1 ml lubelskiej ;) czyli 3 x w tyg


Dawkę musisz dobrać indywidualnie pod siebie, letro to bardzo indywidualny środek i na każdego działa trochę inaczej, ja daję co dzień 1ml, więc jedna tabl na 30dni.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje badani Clomid

Następny temat

Odblok po pierwszym cyklu na enanie

WHEY premium