SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

INZER THE RAGE X-pytanie

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 406 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20331
dzis odebrałem koszulke do wyciskania ,problem w tym ze jest to rozmiar
48 czyli waga 93-98 kg , a waze 103 , wiec lepszy byłby rozmiar 50 ,
pytanie: czy mam sie w to wciskać czy próbowac wymienic na większy???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
archeolog z Ciebie niezły...!
Zaglądnij do tematu ,,giełda sprzętu,, i najlepiej tam zadawaj pytania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1731
Myśle że przy twoich wymiarach nie bedziesz miał problemu z ubraniem tej koszulki na siebie. Przypomne tylko, że Inzer podaje iż aby otrzymać rozmiar koszulki trzeba do obwodu w bicepsie dodać 2 centymetry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6229
Nie będą mieć problemów z nałożeniem tej koszulki na Ciebie.

Właśnie obraziłem Twoje uczucia religijne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
Pyton46
Niewiem skąd masz taką informację że należy dodać do obwodu bicepsu 2cm i wyjdzie Ci rozmiar.Ja mam teraz 50cm przed treningiem a po ,jeszcze więcej a ważę 100kg.Wyciskam właśnie w INZER,,RAGE,,rozmiar 50 a myślę o rozmiarze 52 ,poniewaz żeby założyć 50 musiałem rozciągać rękawki.
AZAZEL
Jestem prawie w 100% przekonany że będzie zbyt ciasna,zwłaszcza że Ty kupiłeś ,,RAGE-X,, a ta koszulka jest uszyta z myślą o zawodnikach którzy robią duży mostek.Żeby Ci pomóc,musisz podać obwód klatki ale na luzie oraz obwód obręczy barkowej.
Uwierz mi ponieważ miałem już na sobie prawie wszystkie koszulki INZER,TITAN i mam w tej kwestii sporą wiedzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WZOREK zgadzam sie z toba dodam jeszcze iz jakby koles byl doświadczony jak ty czy pan Jan Weigera to moze by wszedł,ale to kwetia umiejetnosci i budowy górnej połowy ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 406 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20331
niunio :
to czy wejdziesz w koszulke ,a raczej czy ciebie w nia wcisną to nie kwestia doswiadczenia ,lecz rozmiarów: np obwodu obreczy barkowej właśnie

WZOREK: dzieki za fachową odpowiedz , tez jestem pewny ze raczej w nią sie nie wcisne. podam wymiary o które prosiłeś i poczekam na twoja opinię .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AZAZEL doswiadczenia kolego twojego jak i nakladajacego czy sie razem nie przestraszycie ze nie jest zamla, drugiego doświadzenia czy sobie poradzisz z opuszczeniem ciezaru płynnie w odpowiednie miejsce,a tu drogi kolego budowa nie ma znaczenia tylko umysł kordynacja i charakter zawodnika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 406 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20331
WZOREK: podaje wymiary :
obwód obręczy barkowej 145 cm
obwód klatki piersiowej 125 cm
oba wymiary na rozluznieniu
obwód bicepsa 42 (wyprostowane ramię ) 45 cm (ramię pod kątem prostym)

Prosilbym o odpowiedz ,bo jesli jej nie będe próbował zakładać to można wymienić ,jesli tak to moze byc problem z wymianą na wiekszą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
AZAZEL
Tak jak myślałem że odpowiedni rozmiar dla Ciebie to INZER,,RAGE,,50 masz mniejsze ręce ode mnie o 5cm ,więc nie będzie potrzeby rozciągania rękawków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1731
WZOREK tu jest link gdzie podają, że do obwodu ramienia należy dodać 2 centymetry: http://sklep.obeliks.pl/ w dziale "TABELE". Oczywiście to nie jest reguła, ale sam powiedziałeś, że przy twoich 50cm lepszy dla Ciebie będzie rozmiar 52.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
pyton46
Dlatego napisałem że dla mnie mógłby być lepszy rozmiar 52 ponieważ mam 145cm obwodu obręczy barkowej i w chwili obecnej 132cm w klacie.
A rozmiar 52 ma szersze rękawki ale również jest większy w obwodzie barków.Pozatym nie każdy co ma 50cm w łapie ,ma równie duże obwody klatki i barków.
Podam Ci jeszcze jeden przykład mojego kolegi z Zakopanego,który przy wadze 98kg ma w łapie 52cm,czyli według ,,OBELIKSA,,powinien kupić 54.
W rozmiar 54 wchodzą goście w wadze od 115 do 120 kg.
Stronka którą mi podałeś nie jest żadną wiarygodną jeśli chodzi o rozmiary ,i fachowość w doradztwie związanym z zakupem koszulki.
Nie mówiąc że maja najwyższe ceny na rynku.

POWODZENIA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

górna faza wycuskania jak ją wzmocnić???????????

Następny temat

UWAGA Prośba do Azazela(CYCA)

WHEY premium