SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

INIEKCJA omnadren/sustanon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Czy ktoś "naukowo" potrafi wytłumaczyć dlaczego po strzałach omki/susty występuje dużo silniejszy ból niż np. po strzałach z deki? Konsystencją idzie? składem? cz czym?

Zmieniony przez - diakonos_0 w dniu 2008-04-17 11:05:37

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Nie wiem czy istnieje naukowe uzasadnienie ale zapewniam cię że po dobrze przeprowadzonej iniekcji z omy nie ma żadnego bólu, musisz bardzo powoli wtłaczać olej do mięśnia.

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Doszedłem do tego wniosku.. Kiedyś to ból ogień, po dobrej iniekcji rzeczywiście mniejszy, ale i tak różnica w bólu odczuwalna jeśliby porównywać np. z deką..

Zmieniony przez - diakonos_0 w dniu 2008-04-17 11:17:24

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2302
bycmoze dlatego z Oma/Susta jest gestsza i jest mieszanina bardziej skondensowana od deki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
faktycznie omo/susta nawet jezeli iniekcja jest prawidlowa moze pobolewac,raczej chodzi o duze stezenie test. 250mg/1ml

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2192
Ja po 3 iniekcji zastanawialem sie wlasnie dlaczego mnie nie boli Dochodzily mnie sluchy ze powinno bolec. Robie sobie sam strzaly w udo dokladnie i powoli i zero bolu. Na******la dopiero jak sie trafi w nerw. 3 dni czulem

Cała Polska w Cieniu Śląska

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
A przy wkładaniu igły (w udo) drga wam mięsień.. Specyficzne uczucie.. W nerw?? chyba w nerwik.. jakbyś trafił np. w nerwy przy łączeniu na kosci to spotkal byś się z kosmitami..

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2192
Ja robie to zdecydowanym ruchem wiec nie mam problemu z drganiem miesnia u nogi. Gorzej jest z rekami

Cała Polska w Cieniu Śląska

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Zdecydowanym? Ja powolutku wkładam igłę.. Mam bloka na zdecydowane ruchy.. hehe.. nie ma jak to klucie ed..

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
a specjaliści się nie wypowiedzą?

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
mi drga jak bije w udo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocencie cykl

Następny temat

HALO 2 !!!!!!!!!!!

WHEY premium