SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omnadren/sustanon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1934 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27777
Siema
Odwieczne pytanie, mianowicie czy jest jakakolwiek roznica w skladzie tych obu srodkow ?Czytajac w necie napotykam sie na np. tkaie info:
"Do opisu, który znajdziecie przy Omnadrenie prawie wszystko pasuje do Sustanonu, ale warto dodać, że Sustanon dzięki użyciu dekanianu testosteronu mniej aromatyzuje, masa zdobyta na Sustanonie jest czystsza od masy zdobytej na Omnadrenie, zauważyła to większość kulturystów mająca doświadczenie z obydwoma środkami. Suska oprócz tego, niestety jest znacznie droższa od Omnadrenu, dlatego to Omka cieszy się lepszym wzięciem - szczególnie w Polsce(bo jak tu nie wspierać polskiego przemysłu - zwłaszcza że produkt nie jest zły w tym przypadku). Oprócz tej różnicy, że w Sustanonie jest dekanian, a w Omnadrenie hexanian, produkty niczym więcej w składzie się nie różnią, reszta jest taka sama"
Zrodlo zaczerpniete z forum o podobnej tematyce.

Wiec jak to doklandie jest, estry roznia sie jedynie nazwa handlowa, czy cos tym jest ?
zdr

Zmieniony przez - Genetytan w dniu 2008-02-10 21:42:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 676 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3152
jak wyczaje w mojej okolicy jakieś takie laboratorium to dam do analizy i napisze tutaj wyniki , ale ktoś inny pewnie szybciej by to zrobił , ale też sie dowiem gdzie moge to zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 602 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6018
masz wiecej kasy wal suste a mnie omke ... i tyle... ale i po suscie i ja slyszalem ze lepiej jest

" nic na siłę "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1934 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27777
Nie potrafisz czytac ze zrozumieniem ?Nie pytam co lepsze, nie pytam o rade co mam brac.Pytanie tyczy czego innego.
Jesli macie jakies wiarygodne zrodlo to mile widziane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 10218 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44041
http://www.sfd.pl/search.asp?wczym=tytul&search=sustanon omnadren 

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3413 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19321
susta się rozni jednym estrem
oma:
propionian Testosteronu, Fenylopropionian Testosteronu, Kaprynian Testosteronu, Izokaprynian Testosteronu
Susta
Propionian Testosteronu, Fenylopropionian Testosteronu, Izokaprynian Testosteronu, Dekanian Testosteronu

zresztą masz wszystko wytlumaczone jak na dloni w tym co tu przekleiłes... to nie jest nazwa handlowa tylko zupelnie inny estr

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2008-02-10 23:13:37

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2008-02-10 23:14:28

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 7911 Napisanych postów 80472 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 680396
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 676 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3152
jak brałem suste 500 mg ew to byłem Bardzo zadowolony , nie wiem jak jest z omką ale też ją przetestuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 237
podobne działanie ja brałem omke 1250mg na tydzień próbowałem też kiedyś w tych dawkach suste podobne działani lecz po omie wieksze napuchniecie prawdopodobnie woda przyrosty poteżne były miałem czasem problemy z zaśnięciem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25581
to nie trzeba bylo tyle walic.

pierdu pierdu z tymi obiema zabawkami..przedluzony kaprynian na izo ma gownianie mala roznice do do dekanianu wiec dzialanie i tak sie tu za bardzo nie zmieni.

zalalo bo za duzo wegli.uzywa sie arimidex i pilnuje miski.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 237
nie narzekałem chodziło migłuwnie o siłe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 14747 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102587
Nie ma żadnej różnicy w działaniu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NPP blokowanie

Następny temat

Cykl poprawkowy

nutloveb