SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

III OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA SZKOLENIOWA

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Osoby zainteresowane przyjazdem na wyżej wymienioną konferencję bardzo prosimy o jak najszybsze wysłanie złoszenia zamieszczonego na stronie http://www.apz.pl/konferencje.php?a=konf&konf=10&pg=form , oraz spełniania warunków uczestnictwa bowiem tylko to zgłoszenie uprawnia do otrzymania materiałów reklamowych, dydaktycznych oraz certyfikatu. Termin zgłoszeń mija z dniem 10 maja. Serdecznie zapraszamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
warto z wielu wzgledow sie pojawic i wziac udzial w Konferencji :D

zobaczyc kazka na zywo jest jedna z atrakcji :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
byłem na obu
tym razem nie będę
mam zjazd na uczelni

powodzenia
i miłej zabawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
wysłałem swoje zgłoszenie, jutro dokonam wpłaty. Wysyłacie jakieś potwierdzenia rejestracji czy coś takiego? Trzeba zabrać ze sobą dowód wpłaty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie wiem czy Darek wysyla potwierdzenia otrzymania pieniedzy
ale z pewnoscia nie zaszkodzi wziac z soba maly kawalek papieru z wplata :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Generalnie nie wysyłamy potwierdzeń wpłat. Jeżeli wpłata zostala dokonana na konto, to u nas jest to odnotowane. Z tego tytułu nie było jeszcze żadnych problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
ok, dzięki z informacje i w takim razie do zobaczenia 19maja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
CU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 803 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10957
termin mija 15ego czy 10ego? Na stronie ze zgloszeniem 15. tutaj 10. Jeszcze nie jestem do konca pewien wiec wole poczekac do ostatniej chwili

"You know what bad genetics are? Being born without legs."

"In the Iron Game, you only grow if you work HARD"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
widać wydłużony został termin bo wcześniej na stronie apz podana była data 10 maja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co lepsze na mase

Następny temat

Konkurs dla AMBITNYCH - CHELATY (04.2007)!!

WHEY premium