SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hydroxy stac

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, mam pytanie, bo kupilem Hydroxy stac i gosciu mo powiedzial ze to jest nawet silniejsze od Thermy Pro. Na opakowaniu jest napisane ze trzeba brac w 1.tyg 6tabl dziennie, i 2 tyg zwiekszac. I wychodzi na to że starczy mi tego tylko na 2,5 tygodnia. Co myślicie o tym, czy mam brac tak jak jest napisane, czy mniej, bo czytalem o thermie to bralo sie tylko 1 tabletke dziennie w 1 tyg? Oodpowiedzcie prosze, bo chcialbym niedlugo zaczac to brac
Chciałbym dodac ze w tym Hydroxy Stac jest: ( w 4 tabletkach):
Gurana- 950mg
MaHuang Extract- 334mg
L Karnityna
i takie juz chyba mniej ważne.
Napiszcie prosze jeżeli ktoś ma therme pro, jaki tam jest skład to porównamy.!!!


Pozdrawiam, dzieki z góry
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2802 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16632
Przecież już o to pytałeś poczytaj sobie troszkę:
https://www.sfd.pl/Search.asp?mode=doit

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Ech...wszystkie termogeniki oparte na Mahuangu są tak samo silne.... różnica w składach to dodatki.... drobiazg.... zatem bez sensu jest twierdzić, że jakiś tam jest silniejszy od drugiego... dlatego bo ma więcej Ma-huangu na kapsa...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po 4 tyg. stosowanie thermy pro schudlem 11kg
i jestem z tego baardzo zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To chyba bardzo dobrze. A powiedz mi jeszcze ile jest Ma Huang w Thermie pro? i jeszcze , ile jest tablet w opakowaniu Thermy?



POzdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
120 tabletek po 250mg , bardzo mocna , raz z glopoty wzielem 3 i malo co mi serce z klaty nie wyskoczylo 1 max 2 tablety to w sam raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a tam jest 334mg Ma Huang ale chyba w 4 tabletach( w Hydroxy stac) i jest tak rozłożone: 1 tydzien: 3x2tabl
2 tydzien: 3x3tabl
3-4 tydzień: 3x4tabl
Nie wiem czy oni ustalili to dawkowanie na kogoś bardzo mocnego. Jak bede tak bral jak napisali to starczy mi tylko te 160tabl na 2,5 tygodnia. JAK myslisz, powinieniem brac tak jak jest napisane, czy tak jak wy bierzecie Thermy, czyli zaczynac od jednej, i konczyc na 4. Gosciu w sklepie powiedzial mi jeszcze ze to jest mocniejsze od Thermy.
POwiedz mi jak powinienem dawkowac wdelug Ciebie.



POzdrawiam, dzieki za pomoc , masz soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hydroxy nigdy nie bralem .therme tylko raz dziennie 1h przed treningiem.jesli na opakowaniu pisze ze 3x dziennie to jakas bzdura.Efedryna Mu Huang podwyzsza temp. ciala i utrzymyanie takiego stanu przez caly dzien jest bardzo nieprzyjemne.(w koncu ciagle sie pocisz i czyjesz jak ci serce wali).Proponuje ci 1 tableta przed treningiem , jak bedzie zaslabo to na drugi dzien wez 2 i.t.d. Pamietaj zeby robic przynajmniej 1 dzien w tyg. bez efed, zeby organizm troche odpoczal.Pozatym jest to srodek ktory po jakmis czasie uzaleznia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale brac tylko przed treningiem. Na opakowaniu jest napisane ze 3 razy dziennie ( po obudzeniu 30 przed sniadaniem, przed treningiem i o jeszcze jakies porze. Myslisz ze tylkko przez treningiem to starczy? dzisiaj o 19 zjadlem 1 tablete zeby zobaczyc czy cos po tym jest, i jakos troche mnie "obudzilo" i nic poza tym, ale zobaczymy jak zaczne brac codziennie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szejkery od Sonbatego

Następny temat

do specjalistow...

WHEY premium