SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hp czy Nitro ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 911 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13784
Miałem 3 cykle na mono, ostatni 4miesiace temu chciałbym teraz jakiegos stacka sprubowac, tylko nie wiem, który z tych dwóch jest lepszy? Duzo czytałem i stego wynika ze Hp jest mocny ale bieze sie go w puzniejszym czasie a nie na pierwszy raz z stacków. Czy to prawda?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
jak chces zmozesz smialo brac hp tylko musisz dokupic cos do tego zeby zrobic porzadny cykl

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21949
ja polece n.o.k.o to moja skromna odpowiedz

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5431
Z tego co słyszałem to bardzo dużo ludzi chwali sobie Hp więc ja bym ich posłuchał i wypróbował ;) tylko, że jedna pucha nie starcza na cały cykl ale można do tego śmiało czystą krete orotan albo jabłczan. Np. Cp + Hp myślę, że to byłby niezły wybór ;d:) pzdr.

"Tak, to siniaki zdobyte w bójce."
"Nie, nic mi to nie przeszkadza."
"Doznałem olśnienia."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17354
odkładanie "mocniejszych" srodków na później nie do końca sie sprawdza... ludzi piszą ze później nie bedzie juz tak działać - g**** prawda - dobra przerwa i odpoczynek i pokopie równie mocno chodzi raczej o to, ze po co wydawać kase na drogie zabawki, kiedy można osiągnąć to samo słabszymi środkami (zwłaszcza początkujący w smczkach proszków )
może pomyśl nad jakimś jabłczanem, Trec CM3 wychodzi fajnie albo moze CP - a efekty bedziesz miał podobne do HP, gdzie i tak Ci nie starczy pucha na cyklona
obecnie jade na HP - jak dla mnie pierwsza klasa

" bez diety nie ma atlety "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 911 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13784
Dziekuje za konkretne odpowiedzi
To który z tych cykli był by lepszy:
1.Cp + Hp + Whey protein isolate + mutant mass + chela-min + wita-min plus
2.Hp + mono w proszku + Whey protein isolate + mutant mass +
chela-min + wita-min plus
3.2xHp + Whey protein isolate + mutant mass +
chela-min + wita-min plus
Czy to dobre połaczenia, moze cos jest zbedne?

Cel-masa i dopompowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17354
cos jest zbedne z dodatków nikt Ci nie powie, bo to zalezy od braków w diecie..
co do połączeń - to jako ze to Twój pocztek co weźmiesz nie odczujesz różnicy. zestwa 1 lub 2 w zupełności ci styknie

" bez diety nie ma atlety "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7142
Ja na twoim miejscu wziol bym Storma taniej wyjdzie =]storma mozesz kupic juz od 105 zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 911 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13784
OK zdecydowałem sie na 2 zestaw.
Ile powinien trwac ten cykl? Mam to brac tak jak jest napisane przez producenta czy jakos inaczej w dni treningowe i wdn. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17354
DT rano mono(5g) 30 minut przed treningiem porcja HP
DN rano HP w porze treningu mono(5g)
cykl 6-7 tygodni (akurat na tyle ci styknie HP)

nie zdziw sie na mrowienie po HP, po godzince przechodzi normalka

" bez diety nie ma atlety "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 911 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13784
Dzieki USEKENATOR ! ! ! Od przyszłego tygodnia zaczynam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zestaw supli

Następny temat

KREATYNA DEXTRO HMB PRYSZCZE!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium