SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hormony

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 68 Wiek 4 lata Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 756
Wysoki testosteron wolny i calkowity(ponad norme) przy prawie dotykajacej dolnej granicy lh i fsh hmmm.. Znacznie zmniejszone jadra

Mam juz umowiona wizyte do endokrynologa ale czy jest ktos w stanie mi wytlumaczyc dlaczego wysoki tesc, a przesadka siedzi wraz z jadrami? Glos obnizony,mniej agresji.. Nie rozumiem tego wszystkiego
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
czekałbym po prostu na wizytę. nie wiem, czy odpowiedzi typu guz jąder, ewentualny hipogonadyzm będą satysfakcjonujące - to nawet dalekie od przypuszczeń, ale możliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
czekałbym po prostu na wizytę

dokładnie , masz już umówioną wizytę a przyczyn może być masa i taka pseudo diagnostyka przez internet nic nie da
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niski poziom testosteronu?

Następny temat

prądy tens a zwiększone libido

WHEY premium