SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hiperprolaktynemia brak libido, niechce juz tego leczyc co dalej.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3179
Witam.(wiek 21lat) Mam pytanie bo nie wiem już jakąś drogą iść. Ogólnie mam testosteron poniżej normy na badaniach. Mam też hiperprolaktynemie 20nl (15 norma). Biore bromergon nie wiem czy to pomaga czy nie... Moje pytanie jest takie czy to zagraża zdrowiu i czy to moge miec tego jakies skutki uboczne? bo ja niechce tego juz leczyc , nie zalatwie tego przez NFZ to jest drogie. poza tym skutki uboczne jakie mam to impotencja, brak pewnosci siebie i nie wiem czy zaburzenia wzroku sa od tego ( mam wade od dziecka -0,5 -0,7 ).
Do impotencji sie przyzwyczailem bo mam to od 2 lat i widze z tego powodu wiecej kozysci niz strat. w sumie bym tego nie ruszal zajal sie sportem i moze kiedys samo sie naprawi. ( po sterydach i antydepresantach kiedys bylo ok ). I pytanie jak sie masturbacja do hiperprolaktynemi? bo po masturbacji mam pogorszony nastroj sutki bardzo dziwacznie reaguje i ogole staram sie to robic jak najzadziej czy powinienem przestac w ogole?

Jak wy widzicie ta sytuacje?

Nie ma diety, nie ma sylwety

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3179
W pn ide na badania estradiol. Kortyzol. Lh. . Test i prolo. Test robic wolny ? Czy oby 2? I we wtorek z wynikami do endo

Nie ma diety, nie ma sylwety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Skoro Twoją dewizą jest "niechce juz tego leczyc co dalej" to nic. Stan będzie się pogarszał.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3179
czemu mam sie pogarszac? bardziej ciekawi mnie to czy z tym mozna zyc czy w pozniejszym czasie
bede mial wieksze komplikacje ze zdrowiem. przyzwyczailem sie juz do tego, nie mam ochoty na odbloki endokrynologow wydawanie kasy

Nie ma diety, nie ma sylwety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
No więc nie rób nic. Co tutaj więcej gadać...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3179
Robie duzo bo lykam te cynki b6 bromergon biegam cwicze naggorliwie az za bardzo,rzucilem alkohol i papierosy i nic sie nie zmienia. Nie bede robil odblokow wydawal na badania i endokrynologow. Zostawiam jak jest prowadze zdowy tryb zycia jezeli tak sie nie naprawi to niech zostanie jak jest byle nie bylo gorzej.

Nie ma diety, nie ma sylwety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8512
Prowadząc zdrowy tryb życia i nie lecząc sie radykalnie obniżysz poziom testosteronu we krwi przez co twoje starania na siłowni będą zbędne a co do stanu zdrowia w wieku 40 lat będziesz prawdopodobnie posiadał zaawansowana osteoporoze i na koniec impotencja zostanie pojawi sie też bezpłodność co prowadzi do depresji :) wiec nie lecząc tego raczej nie masz świetlanej przyszłości przed sobą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3179
ok to mi chodzilo ;) czyli lecze to !!! ale powiem wam szczeze ze brak potrzeby na kobiety ma swoje zalety.
gdyby nie zdrowie nic bym nie zmienial

Nie ma diety, nie ma sylwety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3179
patrzac po znajomych wiecej z tym klopotow niz radosci.

nie stac mnie na latanie po endo miesiacami, zaczynam powaznie zastanawiac sie nad krotkim cyklem 2 tyg 50 prop e2d. pozniej mocny odblok 3x hcg, clomid, nolva i bromergon, cynk + b6. caly czas trening

kiedys robilem cykle po odbloku wszystko bylo spoko. raz zrobilem dlugi cykl na omce nie zrobilem odbloku bo trafilem do zamkniecia ze tak powiem. przeglodzilem sie zajechalem zdrowie stan fizyczny. od tej akcji jestem uszkodzony i nic sie nie zmienia a tu juz minely z 3 lata jak nie 4, jeszcze Viagre dam

Zmieniony przez - zeik1908 w dniu 2013-06-28 18:40:31

Nie ma diety, nie ma sylwety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Czytając Twoje posty mam wrażenie, że masz też problemy z psychiką. I to poważne.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3179
no mam. nie wiem juz co robic, martwie sie nie mam kasy na te leczenie! walcze z uzaleznieniem od alkoholu nie pije ponad miesiac. a co do tej osteoporozy to czym to jest zwiazane z prolaktyna i impotencja? ogolnie jak robie klatke 70 to juz bardzo bola mnie kosci, ale ja zawsze mialem kruchy kosciec w sumie to nic sie nie zmienilo

Nie ma diety, nie ma sylwety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3179
nie wiem co mam dalej robic czy to leczyc czy nie, nie wiem czy robic te badania. nie wiem co powinienem robic, ludzie mowia ze sobie wszystko wkrecam ale wyniki mowia co innego. chyba jutro znow pojade na badania tylko ze wszystkim kortyzol LH itd... :(

Nie ma diety, nie ma sylwety

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przewlekłe zapalenie zatok a ćwiczenia

Następny temat

Problem z trądzikiem.

WHEY premium