SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak libido po cyklu XPAND + cm3 POMOCY !

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14
Witam wszystkich serdecznie, niedawno zacząłem cykl masowy, nic specjalnego, żadnych hormonów, tylko CM3 z Treca i XPAND(stara wersja 800g). Wszystko było w porządku do czasu gdy nagle moje libido spadło praktycznie do 0... Nie chodzi tu o jakies bariery psychiczne tylko po prostu brak apetytu seksualnego. Nie mam ochoty i już... Nie wiem co moze być przyczyna, wydaje mi sie ze wyżej wymienione suplementy mogły przynieść taki rezultat, gdyż stało sie to nagle.(w najmniej oczekiwanym momencie odmówił posłuszeństwa i od tamtej pory jakby moje porządanie jest zerowe)
Brałem duże dawki i moze tak to na mnie zadziałało, nigdy nie miałem z tym problemów.
Postanowiłem odstawić to na tydzień ale przez te 7 dni nic sie nie zmieniło.

Co z tym zrobić i jak powrócić do dawnej formy ??

Bardzo proszę wszystkich o pomoc, bo wiecie... Bez małego jak bez ręki :(

Zmieniony przez - Dolorean w dniu 2013-03-19 12:04:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
Idź do lekarz i zrób badania. To nie od kreatyny. Może zmeczony jestes, moze cos w glowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14
Dzięki za odpowiedz, troche stresu i zmęczenia-jak zawsze ale nigdy to nie wpływało na mnie w ten sposób. A jakiego lekarza masz na myśli ? Urologa, seksuologa ? Prywatnie czy jakoś sie uda za darmo ? Dodam ze mam 18 lat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomastia - AROMEK - relacja z leczenia

Następny temat

pestki z winogron a ginekomastia

WHEY premium