SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hemoroidy (można z tym ćwiczyć?)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 787
Witam. Od kilku dni mam objawy typowe dla hemoroidów, lecz w 100 % nie wiem, bo nie byłem u lekarza (z powodu braku dyskietki). Słyszałem, że pojawiają się one m. in. z przeciążenia itp., wiec chciałem się dowiedzieć, czy mogę z tym ćwiczyć na siłowni. Właśnie zacząłem cykl i przerwałem na kilka dni. Nie chcę jednak, by ta przerwa trwała zbyt długo... Proszę o pomoc.

Zmieniony przez - bthn w dniu 2011-10-05 15:30:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
jakie masz te objawy ? to nie koniecznie muszą być hemoroidy

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 787
Czuję po defekacji jakby odbyt był spuchnięty oraz odczuwam coś takiego jak po znieczuleniu u dentysty. Poza tym ostatnio ze 2 razy pojawiła się krew na papierze. Oprócz tego czasem czuję świąd tak ogólnie, a w czasie wydalania trochę mnie szczypie.

No, ale najważniejsze, czy moge z tym ćwiczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
mi się wydaje, że tak - choć zaawansowane mogą chyba pękać

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 787
Potrzebowałbym trochę pewniejszej opinii na ten temat. Nie chcę tracić czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Wizyta u proktologa i rektoskopia najpierw.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Jesli nie masz innych objawow takich jak niewyjasniona zmiana wagi ciala w ostatnim czasie (na plus lub minus),krew w stolcu(wszelkie podreczniki z ktorych sie uczylam podaja 'krew stara' nie swieza,ale jak taka zauwazyc w 'masach kalowych'? ),biegunki na przemian z zaparciami to mozesz kupic w aptece zwykla masc na hemoroidy(proctoglyvenol/proctohemolan). Twoje objawy moga swiadczyc o hemoroidach lub szczelinie odbytu.Jesli objawy beda Ci bardzo dokuczac wybierz sie do rodzinnego a on zdecyduje czy Cie skierowac do specjalisty.Jesli dodatkowo cierpisz w ostatnim czasie na zaparcia polecam syrop laktuloze.I unikaj cwiczen ktore powoduja duzy ucisk na przepone czyli silowych bo one moga powodowac takie objawy.

Zmieniony przez - danutha w dniu 2011-10-06 22:47:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawroty głowy po sparingu

Następny temat

Ból w dolnej części pleców podczas ćwiczeń

WHEY premium