SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hematokryt - Mostek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 211 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4324
Jestem od sierpnia na 250mg enan tygodniowo (2x125mg pon i czw).
Profilaktyka leci caly czas kardio 4-5 razy w tygodniu po 40min.
Woda 5-6 litrow, choc ostatnio bylo troche jej mniej i malo wypilem przed badaniem, co widac w wyniku hemoglobiny.
Chce wejsc na mostek 100-150mg tygodniowo i unormowac te wyniki.
Jestem aktualnie na redukcji.

Suple
Nattokinaza 300mg, bergamota, abana, omega3, cytrulina, arginina, kreatyna, palma sabalowa, kurkumina z piperyna, ip6, czosnek, msm, cynk, ostropest plamisty, magnez, ashwaganda, d3+k2, koenzym q10, astragalus

Dorzucilem ostatnio acard co kilka dni.

Czy mostek pomoze uregulowac te wyniki ?




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
Acard nic tutaj nie wskóra bierzemy go w innym celu
Ciężko powiedzieć nawet jeśli tak to długo to potrwa
Nie ma tragedii krwią lekko przekroczone normy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 211 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4324
lodzianin1
Acard nic tutaj nie wskóra bierzemy go w innym celu
Ciężko powiedzieć nawet jeśli tak to długo to potrwa
Nie ma tragedii krwią lekko przekroczone normy



Dzieki za odp.
Tak wiem ze acard bieze sie przeciwko zlepianiu plytek. Wiem ze nie ma magicznego srodka na zbicie tych wynikow.

Wiem ze mozna zrobic ewentualnie upust.

Na mostku ponoc wyniki mizna poprawic w ciagu 2-3 miesiecy, ale to okaze sie w praniu

Jesli mozna wiedziec co bys radzil w takiej sytuacji ? Wiem ze jestes doswiadczony wiec cenna jest Twoja opinia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
Ja oddaje krew systematycznie
Zrobil bym 1-2 upusty z wlewami a następnie jak unormujesz wartości krwi chodzil i oddawał honorowo krew
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 211 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4324
lodzianin1
Ja oddaje krew systematycznie
Zrobil bym 1-2 upusty z wlewami a następnie jak unormujesz wartości krwi chodzil i oddawał honorowo krew


W jakim odstepie te dwa pierwsze upusty i co ile chodzisz potem do honorowego krwiodastwa ? I jak wyglada u Ciebie zelazo i ferrytyna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
Ostatnio zacząłem suplementówaczekał zelazo bo te wartości były nisko
Krew 8 tyg I jeden dzień, mężczyźni mogą.oddac 6 razy krew w roku,kobiety 4 razy

Upusty ibwlewy aby to ogarnąć myślę że tak plus minus w przeciągu tygodnia
Później za kilka tyg np 4 podlecisz zrobisz sobie tylko morfo jak będzie ok to możesz lecieć do crk i później oddając co 2 miechy krew będzie w normie na 99%
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Jak wyzej. Nic dodać, nic ująć. Przed rckik 2, może 3 upusty w odstępie tygodniowym. Wszystko zawsze podparte badaniami.


Zmieniony przez - TRTforte w dniu 2023-12-13 11:59:27
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699734
Dokładnie jak koledzy wyżej . Inaczej to będziesz tylko kombinował z suplami które mają wpływ marginalny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 211 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4324
Panowie takie luzne pytanie. A jakbym zrobil w piatek upust, a drugi na poczatku stycznia, poniewaz. Lece do pracy na dwa tygodnie i wracam 2 stycznia. Czy bedzie ok czy bedzie wieksze odbicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
Jeśli nie masz innego wyjścia to dobre i to
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 211 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4324
lodzianin1
Jeśli nie masz innego wyjścia to dobre i to


Czy na czas tych 2 tygodni po upuscie zmniejszyc dawke testa czy leciec tak jak jest ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porada dla ziomka

Następny temat

Odblok niskie lh fsh

WHEY premium