SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HYGETROPIN-GH REAL &FAKE

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1509
poniżej wrzucam zdjęcia mojego opakowania :




! kulturystyka !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
macdonald nie pisz glupot po2iu wstalem wypoczety nawet po aptece tak nie ma a bije apteke -moj koleszka przybil wczoraj hcg 2000iu i spac nie mogl tak go porobilo ludzie przestancie sobie wkrecac albo bijcie sama wode do zastrzykow i se wmawiajcie ze lepsza regeneracjia

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1509
ty nie pisz głupot
znam swój organizm i wiem co jak działa na niego

na początku brania HGH brałem przez 10 dni po 1iu
i wstawałem po 5 h wypoczety
później wszedłem na 2iu to się budziłem nawet w nocy dojadać a nigdy mi się to nie zdarzało
natomiast dzisiaj będę przyjmował 4iu tego HYGE rozpuszczonego w wodzie injekcyjnej i jutro napiszę jaki był tego efekt
wczroaj położyłem się bez HGH i czułem się tak samo rano jak po 2iu HYGE czyli jak po niczym i wątpię w działanie tego HYGE :/
mam już 28 amp po 10iu i kij wie co z tym teraz robić :[
ostatni test i się okaże ile to warte jest w ogóle ....

! kulturystyka !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1509
wbiłem 4iu i powiem że wstałem po niecałych 6h sam bez budzika i dobrze się czułem nie jak zwykle lekko zaspany ale od razu rześki
czuć że jest nieco słabsze niż apteka
ale nie zadowala mnie to i muszę to zbyć :) zostało 28 amp po 10iu i coś z tym trzeba zrobić bo wolę aptekę za nieco wyższe pieniądze

! kulturystyka !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oxandrobolon EAP ?

Następny temat

SUSTONE 250 -WELCOM PHARM

WHEY premium