SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HP + Cm3... + mono?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Faza nasycenia IMO zbędna ale jak ktos ma $$$ i chce wypróbować czemu nie
Jednak efektów większych bym sie nie spodziewał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
W ogóle nie czytasz działu Badania naukowe. Kreatyna jest tania jak... jak coś taniego. Nasycenie nie zaszkodzi, a w niektórych sytuacjach może pomóc. I spierał bym się czy wychodzi drożej. Bo w opcji z nasyceniem przez 5-7 dni jedziesz po 20g, ale potem, przez 60-80 dni już tylko po 5g. W opcji bez nasycenia ciągle jedziesz po 10g.
Liczmy dla 60 dni - 60x10g to 600g kreatyny bez nasycenia. Z nasyceniem - 7*20+53*5=405g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568


Widze że jesteś nowym fanem tego działu
Czy ja napisałem że faza nasycenia jest zła? NIE.
Napisałem że różnice z faza nasycenia a bez sa - rzekłbym kosmetyczne.

Wiem wiem w badaniu wyszło że jest diametralna różnica - + 10 w sile i 5kg czystej masy mięśniowej spoko




Zmieniony przez - MajkelTSW w dniu 2011-04-30 19:22:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Wcale nie takim nowy. Jestem fanem od początki istnienia działu naukowego;)
Przeczytaj te badania. Nie na każdego kreatyna działa tak samo. Nie chce mi się ich teraz streszczać, ale tu nie chodził o 5cm w bicu więcej. Sam sobie przeczytaj
https://www.sfd.pl/Kreatyna__faza_ładowania_vs._bez_fazy_ładowania_>_Strategie_suplementacyjne-t715385.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
"Nie daj Bóg jak jedna ze stron jest uparta - często tak bywa - i za nic nie da się jej przetłumaczyć ze obie mają racje!"

zaraz na poczatku

Czytałem to badanie jakies 10 min po tym jak je Solaros wrzucił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
No wiec skąd opinia że jest zbędna?
Nie jest zbędna, w niektórych sytuacjach może być pomocna. A już na pewno nikomu nie zaszkodzi jak zrobi te ładowanie. A z ekonomicznego punktu widzenia można zaoszczędzić kilka złotych.
To nie upór, a zdziwienie. Jeszcze większe gdy okazało się że jednak czytałeś ten artykuł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Zbędna bo efekt ten sam ale jak ktoś ma słabe wyniki na standardowym cyklu kreatynowym warto się zastanowić nad faza nasycenia. To miałem na myśli pisząc odp na Twój post.
Czy ja napisałem że zaszkodziła???? NIE. Że jest bee - NIE!!!
Po prostu efekty będą podobne.

Cenowo zgoda moj bład bo dla 8 tyg cyklu z nasyceniem 385g a bez nasycenia 400g

https://www.sfd.pl/SEEEZON__opracowanie_najczęściej_zadawanych_pytań_dot._supli_i_treningu_by__knife_-t421024.html

Jak widzisz są różne szkoły - jedna jest lepsza dla ludzi x a druga dla y.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Dokładnie. A to dowidzi że określenie Faza nasycenia IMO zbędna jest błędne. Kończymy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
IMO - w MOJEJ opinii. Nie jest błędne. Jest jedną z dróg - masz 2 wybierasz ktoreś z nich.
Żeby mieć udany cykl nie trzeba ładować 20g dziennie przez 1 tydzien. Można ale nie trzeba wiec jak juz mu rozpisałem cykl bez fazy nasycenia to mieszanie mu teraz faza nasycenia uwazam za bezcelowe i zbędne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234866
heheh panowie jak zwykle debata
musicie sie na piwo umowic

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple jaka kolejnosc stosowania

Następny temat

kreatyna banan WPC

WHEY premium