SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB hitec-a w płynie Co o nim sądzicie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
A kapsułki hmb ultimate są naprawdę duże. O wiele wieksze niz np. kapsułki kreatyny hi-teca, które mają 880mg kreatyny czy innych suplementów.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Ja s.a?????????/steryd anaboliczny??????????)))))))))))))))
-NIE
-tartrate to winian(pewnie pytałes sie czecha ,który produkuje z bazy;))zobacz na dobre produkty ,które chwaliłes jaki komponent karnityny tam jest(muscletech-np hydroxycut)
-co do capsów ultimata to wiem jakie są .(tzw. dwa zera)
-zapomnij ze we wspomnianej kreatynie jest taka zawartosc(jest jej 500-600mg).
pozdro.


biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Tak jak mówię, jeśli chodzi o karnitynę , być może masz rację ale jeszcze sprawdzę. Ale dlaczego w takim razie taki renomowany potentat jak Lonza wypuszcza bazę skoro ona nie działa? Jeśli możesz to odpowiedz.
Co to znaczy dwa zera jeśli chodzi o kapsułki?
A co się tyczy hi-teca to polski oddział tej firmy działa kiepsko i tu mam wątpliwości. Natomiast mam oryginalny niemiecki katalog hi-teca który wziąłem ana FIBO i sa tam wszystkie suplementy firmy (nawet prohormony) rozbite na czynniki pierwsze (przy glutaforce jest nawet podane ile jest w kapsułce glutaminy a ile peptydu). Stąd właśnie biorę wiadomości o składzie hi-teca bo polskie przedstawicielstwo firmy rzeczywiście trochę kręci. I tam jest jak wół napisane że w 1 kaps. jest 880mg creatine monohydrate. Myślę że jest to źródło wiarygodniejsze niż anonimowy (wciąż) Bigger.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
A ciekawostką jest fakt że karnityna baza to 100% l-karnityny a tartrat (winian) ma 68% karnityny. Czyli 1500 mg winianu to 1000mg karnityny (taki przykład jest na stronie jednej z firm mających tartrat). I teraz zachodzi pytanie czy Olimp ma 300 mg winianiu (czyli jakieś 204 mg l-karnityny w tabletce), czy już 300 mg karnityny czyli jakieś 440 mg winianu. Zapewne Bigger powie że 300mg gotowej karnityny, ale Ambroziak w swoich artykułach nigdy nie tłumaczył tej zależnośc a na etykietach i w reklamach nigdy nie padły liczby inne niz 300. Będę musiał jeszcze raz to przejrzeć.
W każdym bądź razie odnoszę wrażenie że producenci w reklamach mówia nam to co chcemy usłyszeć i że drążąc niektóre tematy odkryjemy jeszcze duzo ciekawych rzeczy i okaze się że często bierzemy zupełnie co innego niż myśleliśmy. Ciekawe.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Sonbaty ciesze sie ze mój post zmusił niektórych do zastanowienia na d kwestja procentowosci .
jednak na etykiecie dokładnie pisze jak byk:
w składzie jest zaznaxczony zwiazek z którego jest zrobiona tab natomiast w tabelce jest w pzreliczeniu juz na czysty zwiazeki pisze ;;;
l-karnityna -300mg.
i to jest jedna sprawa.
natomiast powtarzam jeszcze raz ze do niektórych kapsułek nie da sie zmiescic tyle zwiazku ile jest na etykiecie.
spotkałem sie roowniez z inna paranoja a mianowicie jedna z firm podawała w mg na etykiecie wagę całej kapsułki sugerując iz jest to zawartosc zwiazku(dlatego jesli ktos ma obiekcje wówxzas bierzemy zawartosc takiego opakowanka i nalezy zwazyc (conajmniej 10 caps lub tabletek wówczas bład pomiaru jest w miare usredniony)))))))))))
pozdro

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Akurat w przypadku tabletek Olimpa nie ma mozliwości stwierdzić ile jest czego bo tabletki z reguły dużo ważą i zawieraja jeszcze sporo dodatków. Tak więc być może masz rację z tymi 300 mg w Olimpie, jednak jak wspomniałem nigdy wcześniej taka zależność nie była przedstawiana (zarówno przy karnitynie jak i hmb) mimo że propaganda Olimpa liczy sobie kilka stron w każdym numerze każdego pisma, w tym artykuły sponsorowane i w zasadzie o karnitynie Ambroziak już napisał całe tomy a jednak nigdy nie powiedział wprost że winian to nie czysta karnityna i nie przedstawił tego łopatologicznie że tyle i tyle winianu to tyle karnityny, że inne firmy liczą inaczej itp. A przecież lubuje się on w detalach i takim właśnie rozbieraniu na czynniki pewnych spraw. Dziwne, że o tych szczegółach "zapomniał". A zdania na etykiecie to często "gra słów" i opuszczenie jednego małego wyrazu może nikomu nie robić różnicy (nawet odpowiednie Instytuty mogą na to nie zwrócic uwagi) a znaczy już co innego.
Nie odpowiedziałeś mi jednak dlaczego skoro baza jest taka kiepska to Lonza w ogóle ją sprzedaje producentom ( a nie tylko uzywa do produkcji innych karnityn) i w dodatku też opatruje ją znakiem carnipure.
Następna sprawa to Twoje gadki w stylu: pewna firma miała 0mg, zbadano pewna firmę itp. Jesteśmy na forum w internecie, tu nikt Ci nie wytoczy procesu o zniesławienie czy coś takiego, więc jeśli masz konkretne wiadomości to wal nazwami firm: jaka firma, ile i skąd to wiesz. Konkrety. Bo tak jesteś po prostu mniej wiarygodny.
I ostatnia sprawa, jeśli aspirujesz do tego żeby Twoje słowa traktowane były z uwagą i wiarygodnością to jednak dobrze byłoby gdybyś się przedstawił. Chociaż ja osobiście na 90% wiem kim jesteś jednak dobrze byłoby się upewnić.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
po pierwsze absolutnie sie nie boje o jakikolwiek proces itd,a jezeli nie wspominam nazw firm to tylko dlatego aby bez sensu nie wywołac burzy poniewarz i tak wyniki które widziałem (przynajmniej narazie nie beda opublikowane)
co do wiarygodnosci -to mysle iz sposób przekazywania pewnych uwag iaspektów powinien byc wystarczajacy dla forum ludzi którzy dobrowolnie moga uznac mnie za osobe wiarygodna lub nie.
podobnie w odniesieniu do firmy Lonza nie bede sie wypowiadał,natomiast mysle ze jest to na podobnej zasadzie jak np.mercedes -produkuje klase a i kklase s(zgadzasz sie????????????/);)
a dlaczego?
-dlatego ze jest taki segment i popyt(w mysl zasady ;dlaczego ja nie moge brac udziału w segmencie na któy tez jest zapotzrebowanie?,a ze jest on słabszy jakosciowo-tak ,ale cenowo odpowiedni do tejze jakosci)
co do oznaczenia carnipure to sadzę ,iz firma uwazana za najlepszego producebta karnityny oznaczyła swój i tak najsłabszy produkt w ten sposób aby zróznicowac i odróznic go od szeregu chocby chinskich zanieczyszczonych karityn -baz............uf))))))))))
imjeszcze jedno-nie jestem tym kim myslisz wiec dajmy spokój ;))jakbym był to napisałbym to napewno bo niby dlaczego -nie?
poniewaz jestem osoba nieznaną(no moze poza pewnymi kręgami;;)))dlatego nie pisze i koniec.
pozdrawiam

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Sonbaty przecytałem dokładniej wszystkie posty odnosnie napisu jak wół:)
ze kreatyna pewnej firmy ma 880 mg.
przeciez to niedrogi suplement,wez wysyp proszek z setki capsów i zwaz potem podziel przez 100))))))
i co sie okaze?????????????????//
a gdzie jweszcze wypełniacze i td(które musza byc(niedasie kapsułkowac czystych zwiazkoow.


ALE SE GADAMY,NIE:)?

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1325 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15495
bigerr = Sławomir Ambroziak??????????????????????????

"Miłość jest jak rozmowa telefoniczna, najpierw długo na nią czekasz potem okazuje sie że to pomyłka"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Mara, masz niezły refleks
A to porównanie z Mercedesem trochę nietrafne bo Mercedes zarówno klasy A jak i klasy S to bardzo dobre samochody, rzeczywiście jak słusznie zauważyłeś dla innej klienteli. Jednak obydwa spełniają swoje zadanie - jeżdżą - mniej lub bardziej wygodnie.
Natomiast wg słów Ambroziaka i Twoich karnityna baza jest bezwartościowa, bo jest niestabilna i krótko mówiąc nie działa. Nie napisaliście że działa ale gorzej od winianu, ale że nie działa.
Dlatego zastanawia mnie nie dlaczego Lonza produkuje rzeczy lepsze i gorsze (bo to jest zrozumiałe) ale dlaczego sprzedaje produkty wg Was bezwartościowe, takie które nie działają i szybko się psują.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

power-zone sklep

Następny temat

soja-czy nic nie warta?

WHEY premium