SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HIT THE TIME - JAZDA OD NOWA!!!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3322

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
panowie macie rację trzeba troche spokojniej. Wiem ja też się tam trohe zdenerwowałem, ale juz w końcu nie wiem czy udostepniłem to publicznie czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Panie Bartoszu publicznie udostępnił Pan po ogłoszeniu wyników. Sprawdzaliśmy kilkakrotnie przed podjęciem decyzji. Poza tym nie tylko My nie widzieliśmy udostępnienia, ale inni gracze również. Ten temat uważamy za zamknięty.

Co do kolejnej osoby sprawa jest dla Nas oczywista, potwierdzenie zostało wklejone http://www.zapodaj.net/fd13496c2a17.jpg.html .

"jeżeli ktoś doda 2 identyczne komentarze, to 2. jest automatycznie ukryty przez fejsbuka i staje się widoczny tylko dla znajomych, a więc dla Olimpa, który wstawił grafikę na potwierdzenie. "

Jeśli prawdą jest to co napisał kolega wyżej, w przyszłości być może w regulaminie będzie dopisek: "każdy ma tylko jeden strzał". W tym konkursie nie było takiego dopisku i sugerujemy się tym co WIDZIMY W NASZYM PROFILU. A widzimy, że Kamil Pyzioł był drugi w kolejności, ON więc zostaje zwycięzcą.

Prosimy nie spierać się miedzy sobą, bo do niczego to nie prowadzi, a psuje tylko atmosferę.

pozdrawiam



Zmieniony przez - NUTRIFARM w dniu 2011-12-27 09:22:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
Ok zgadzam się z waszym werdyktem, który troche boli. Przedwczoraj byłem chyba drugi, a wczoraj pierwszy i niestety nic. najgorsze bylo to, ze ja przez kombinacje wustawieniach nie wygrałem, a pan, którego komentarz dla innych uczestników nie był kompletnie niewidozny wygrał.

Gratulacje dla zwycięzcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
dajcie dwie nagrody egzekwo i gitara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
też byłem drugi i nic z tego, trzeba byc 1 i udostępnic i już

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
ale ja udostepniłem, tylko ze niby było nie publizne i póżniej zmieniłem. a godzina udostępniania jakoś się n ie zmieniła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6708
ale nie udostępniłeś publicznie więc o co ta gadka? jasno pisze co trzeba zrobić

Jak ci pomogłem daj soga:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
wszystko jest jasne a ty sie spierasz, nie udostepniłeś od razu i po ptokach

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
tylko sie smieje ze mogliby dac egzekwo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KAI GREENE - Zero Niedomówień !

Następny temat

Wzrost

WHEY premium