SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH czy jest sens

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Pomimo tych niemilych epitetow posrednio w moja strone odpowiem bo mnie rozbawila Twoja rozczeniowa postawa
Odpusc winstrol, wogole odpusc oralne sterydy jezeli planujesz bawic sie w to kolejna (moze dwie) dekade,
Z kategorii saa testosteron w zuplenosci wystarczy zwlaszcza, ze chcesz lekko poprawic wyglad,
co do szydery w Twoim temacie, bierze sie stad ze wiekszosc ludzi, ktorzy od lat siedza w temacie uwaza ze nie wbijasz prawdziwego GH, ale ja czesto podkreslam ze wiara czyni cuda

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 289 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4402
Dzięki za radę .A z tym prawdziwym gh czy nie jeśli jest coś co podszywa sie pod gh i daje takie same objawy . To faktycznie mogę mieć coś innego bo robiłem badanie i hormon mi skoczył kilku krotnie . Zrobię dla pewnosci IGF-1.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 289 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4402
Testosteron się rozkręcił , rozwala mnie na maxa niestety woda mnie zalewa i dla mnie jest to problem bo wyglądam teraz jak wieprz . A nie to chciałem osiągnąć co myślicie przerwać cykl .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
bo najpierw to trzeba wiedziec jak sie odzywiac i jak przeciwdzialac retencji
dieta i badanie estradiolu na teraz
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 289 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4402
Dietę staram się trzymać mam tendencje do brzucha wysoki kortyzol a te badanie co mówisz co oznacza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Badanie pokaze na ile podbity masz estradiol i jakie dawki antyestrogenow bedziesz musial zaczac przyjmowac,
kazdy po 30stce ma tendencje do odkladania smalcu na brzuchu, nie w tym rzecz, mysle ze masz za duzo wegli w diecie stad szybkie podlanie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 289 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4402
Fakt węgli za dużo ale bez węgli nie mam siły trenować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
To daj np tylko okołotreeningowo.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 289 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4402
Tak właśnie zrobię a z innej beczki czy to normalne że bolą mnie stawy uczucie jak by mnie rozsadzało a o nadgarstkach nie wspomnę to efekt gh chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
GH potrafi wywołać efekt zespołu cieśni nadgarstka ale to się objawia głównie drętwieniem dłoni a nie bólem nadgarstków.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron Cypionate Enanthate

Następny temat

Pomocy Clenbuterol, plus Winstrol- testosteron Priopionat

WHEY premium