SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH - pomocy !!!!!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 775 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11979
Albo nadczynnosc.

Świat jest podły.
Degeneracja i zeszmacenie się powinny być twoim atutem.
Skierowane do rzeszy odbiorców.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lifter moze ty cos w koncu rozsadnego mi powiesz????
chce sie czegos dowiedziec o HGH, a nie czy wolno mi to brac czy nie
jakies tam podstawowe informacje juz na tej stronie czytalem ale interesuja mnie bardziej konkretne j.w. juz pisalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
Moj bardzo dobry znajomy mial tez problemy z tarczyca ale nie potrafie sobie teraz dobrze przypomniec czy bral leki na niedoczynnosc czy nadczynnosc Przyjmowal tez testosterony i metanabol i byl naprawde duzy Co prawda zaczynal z odrobine wyzszego pulapu niz ty. Musze ci powiedziec ze nawet zemdlal przy duzym wysilku jakim byl np. spacer.

Nie wszyscy poprafia zrozumiec ze sa ludzie ktorzy robiac wszystko zjedzac,m cwiczac , itp) nie moge nabrac masy ale maja za to dobra rzezbe kosci, bo sami tego nie przeszli. Smieja sie tylko z twojej wagi bo oni bez cwiczen mieli 70-80 a ty musisz sie duuuzo nameczyc zeby do tego dojsc.
Bedziesz mial natomiast o wiele lepsza sylwetke przy tej samej wadze.

Uwazam ze w Twoim wieku jestes na tyle swiadam ryzyka stosowania hormonow anabolicznych jak i peptydowych (tu HGH) ze nalezaloby ci pomoc. Nie mamy tu doczynienia z podjaranym gimnazjalista ktorego wkurzyl syn sasiada tylko z ustabilizowanym czlowiekiem ktory trzezwo oceni co robi Rozwazy plusy i minusy i dopiero sie zdecyduje, dlatego chce sie jak najwiecej dowiedziec Nie mozna go tak od razu za to krytykowac.

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nareszcie jakis rozsadny czlowiek,jasne ze nie chce sobie zrobic krzywdy dlatego chce sie dowiedziec jak brac dopalacze zeby mialy jak najmniej skutkow ubocznych, naczytalem sie dosc juz o roznych gadzetach ale o HGH niewiele wiem, pracuje w hurtowni lekow w niemczech i mam dojscie do bardzo ekskluzywnych witamin:) ale najpierw sie chce o nich na maxa duzo dowiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Nie mów mi o takich rzeczach - ja zaczynałem z 52kg. Nie wiem jak jest w przypadku problemów z tarczycą więc nie potraktuj tego jako wyszydzania Ciebie, natomiast wiem że całe mnóstwo gości stęka dokładnie tak samo jak Ty a oni po prostu nie wiedzą co to znaczy DUŻO ŻREĆ. I ja stękałem tak samo dopóki wreszcie nie policzyłem tej "olbrzymiej ilości" jedzenia jaką wydawało mi się że spożywam i nie uświadomiłem sobie że to ledwie pokrywa maoje zapotrzebowanie kaloryczne nie mówiąc już o robieniu masy. A wydawało mi się że jem mnóstwo bo miałem poprostu obkurczony żołądek i inne flaczki.

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiem ci tylko tyle, miksowalem juz sobie jedzenie i pilem kurczaki z ziemniakami lub ryzem w plynnej postaci bo juz nie moge patrzec na jedzenie, oprocz tego 3 razy dziennie megamas 2000 +kreatyna+HMB aminokwasy i tony suplementow wiec prosze niezasmiecaj forum, i jesli niewiesz nic na temat HGH to niepisz tu wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
OK, rozumiem, wybacz ale niestety nie wiem wiele o problemach z tarczycą. Jednak nie oskarżaj mnie o zaśmiecanie forum bo nie znasz realiów - tu niestety większość nowych przychodzi nie mając bladego pojęcia o elementarnych podstawach.

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
o ****a nigdy nie wpadlem na mixowanie zarcia :D
latwiej przechodzi?
jak smakuje w ogole piers z kurczaka zmixowana?
pytam powaznie..

blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Cinex a czy jestes leczony na nadczynnosc tarczycy?



***********************
Moderator dzialu doping
***********************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie nie jestem leczony bo nadczynnosci sie za bardzo nie leczy, objawy to nadpobudliwosc, pocenie dloni i takie tam bzdety gorzej jest z niedoczynnoscia, powiedz mi w koncu o tym HGH bo niewiem czy pukac gdzie indziej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocencie " rozpiske ". . .

Następny temat

co ile primke

WHEY premium