SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH SIGMA CELL CULTURE

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
Środek dziala, nie znajdziesz w necie za wiele,będzie tez w amp 30 ju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 148 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1882
Tak działa na biedaków jak Ty, a także kultrystów ktorzy niczego się niedorobili na kulturystyce, którzy nie mieli w życiu dostępu do norditropin,ansomone jintropinu. zamiast igf-1 siedzi insulinaa hormon to loteria na 6 osób jedna byłą zadowolona jak już chcesz do mnie pić bo w każdym temacie udajesz znawcę,może podbić na pw podam ci dane siłwoni na której ćwiczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
Twój post nic nie wnosi,mam nadzieje ze będzie skasowana ,plastikowy gangsterze z działu rybnego w biedronce.Wbij naczcz trochę wiecej ju poczujesz jak spada cukier.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
Elvis czy ty przypadkiem nie jesteś psem...oj jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 148 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1882
Haha dobre. Zapytaj swojego kolegę arka jak go wyśmiewałem gdy mi powiedzał że hgh sigma w badaniach wychodzi że ma o 20% wiec gh niż powinno. To możesz, też ci powie że jestem pierwszym krytykiem sigmy, apexu, illlium i phoenix pharmacies
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
napisze tak działa fajnie dopóki bierzesz ale efekty znikają błyskawicznie niestety brałem w różnych kombinacjach 4 tyg on 4 off czy tylko przed treningiem reansumując teraz aktualnie bym nie kupił

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Wersja 150iu dziala jak najbardziej. Jest jeszcze bodajze 230 czy 250 (nie pamietam dokladnie), ale tutaj juz nie mam zdania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 148 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1882
jest wersja 250 iu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 398
Ciekawe jak ta firma rozwiazala stabilnosc srodka.Z mojego info wiem ze Novo nordisk daje max 10mg na 1,5ml w penie takie rozwiazanie pozwala trzymac to GH w tem 25 stopni kilka dni.Ale juz HG o roztworze 15mg na 1,5ml musi byc trzymane caly czas w tem 2-8 stopnia
Dlamnie malo wiarygodne to HGH.

"Approved in the EU and U.S. for the 5 mg and 10 mg NordiFlex® pens only. The 15 mg NordiFlex® pen must be kept cool at 2-8°C."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1789
a po insulinie cukier nei spada?

sPoKoLoKo!!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testolic Testosterone Propionate 100mg - PILNE !

Następny temat

Testoviron Depot 250

WHEY premium