SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Kruszek dobrze gada, ale z doswiadczenia wiem, ze nic nie jest w stanie zmienic zaslepienia tymi 5 cm, wiec pozostaje duzo zdrowia zyczyc :)

Pamietam lucka z odzywiania - chyba jeszcze sie tam wypowiada. Gosc na masie, w zimie dochodzi do 51/52 w reku przy nie najgorszym otluszczeniu, w zyciu sa nie bral - jedynie ph. To sie nazywa profesjonal!

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Genetyka Panowie, genetyka!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 775 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11979
"kasa nie gra roli może wydać na to 10tyś, 100tyś ile będzie trzeba "
Moze niektorzy przestaliby sie osmieszac?

Skoro juz kolege stac proponuje piekna sztuczna reke(implanty) - wszystko bedzie za***iscie widac biceps, triceps, proporcje dobierze sobie jak bedzie chcial oczywiscie tu tez uwarunkowania genetyczne jesli chodzi o budowe maja duze znaczenie. Poleci sobie do Kanady i wroci z nowa lapa.

Świat jest podły.
Degeneracja i zeszmacenie się powinny być twoim atutem.
Skierowane do rzeszy odbiorców.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 707
A ja sobie bym chcial konia powiekszyc czy HGH bedzie wpelni wystarczalne.pomuzcie.

Power

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Na ***** jest VigRx!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
I co powoduje ten VigRx

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Stary no co Ty - nie znasz VigRx - wpisz w google albo www.vigrx.com  no tak właśnie naruszyłem regulamin - ale w sumie to nie dotyczy dopingu mięśni tylko penisa więc chyba spoko, co Spice, Lifter? Hr hr

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
ERROR - coś się zdjęcie nie chciało dobrze wkleić.

Zmieniony przez - Uriel w dniu 2004-05-07 23:24:07

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
A skąd ja mam znać takie rzeczy? Nie wchodziłem nigdy na linki "Nie jest odpowiednio duży?"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Ale trzeba zawsze mieć Asa w rękawie jak przyjdzie kolo i pyta, że chce koks na ****a. No nie?

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

25 testosteronu

Następny temat

40 tabow???

WHEY premium