SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HALLO?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8228
Paciorek - dlaczego bzdura?
Załóżmy że np. co dziesiąty statystyczny "kiwik" który ma zamiar założyć nowy temat pt. "100 metki...itp", potrafi czytac i zauważyłby przyklejony temat, wtedy niebyłoby takiego chaosu ze jest dziesiec identycznych tematow bo sie komus nie chcialo poszukac w wyszukiwarce lub niewiedział wogule o jej istnieniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Paciorek co Ty pier..... jestem modem i nie widać, że jestem na forum??? %)

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
"a dniach MaTEO ma reorganizowac system boldow/modow/zielonych itd.
mysle ze dostane kogos do pomocy bo samemu to mozna jedynie kupe zrobic:

... co Ty insynuujesz? %)

Mateusz ma Ci dać kogoś do pomocy bo co jest nas 5 w dopingu i chcesz jeszcze kogoś???

Zastanów się - kultury państwa nie zmienia się z dnia na dzień tak samo kultury organizacji - widzę, że niektórzy próbują zrobić przełom na miarę odkrycia Ameryki - co jest niemożliwe - ponieważ przebywają tu pewne grupy ludzi, którzy prezentują niemal tą samą mentalność - topic - kilka mniej lub więcej sensownych wypowiedzi i off topic - Standard - wyjście? Blokada tematów i wszystko - ewentualnie kasowanie postów!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
jak ktos pipa a nie moderator to jak najbardziej - chce kogos konkretniejszego, z reszta mnie to juz wali bo ten dzial stal sie dziecinada tak jak juz ktos wczesniej napisal
pobanowac (c)holote i bedzie SI
tyle ze jak widac wszyscy moderatorzy na to leja
pffffff
a samemu to jak pisalem mozna siasc na klopa i pocisnac klocka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
uriel luz holder pisal ze zieloni nie maja praw moda

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
"a dniach MaTEO ma reorganizowac system boldow/modow/zielonych itd.
mysle ze dostane kogos do pomocy bo samemu to mozna jedynie kupe zrobic"


E-lite naprawde przesadzasz. Jestem dzisiaj na maxa skołowany i po prostu nie daje rady czytać tego co piszesz. Mam 37,6'C, diete 30gWW, zwichnietą kostke, stłuczony bark, jestem po treningu KB i 2h areobów... siadam przed sfd odpocząć a Ty naprawde potrawisz człowieka zirytować.
Wozisz się tu z takimi tekstami, jakbyś był szefem i nie wiadomo jak poukładaną tutaj osobą. Sam spamujesz i robisz syf kiedy Ci sie podoba a nagle wszystkich nawracasz udając wzór. Twoje spamy są śmieszne, błyskotliwe, wprowadzają ożywienie. Inni są be.
Wiem, bez Ciebie na forum byłby haos... nie wogóle forum przestałoby istnieć. Ale człowieku postaraj sie o troche pokory i odpusć cwaniakowanie aż tak bezczelne.
Bez kitu zaraz wsadze łape w monitor i Cie przydusze po drugiej stronie.
Uwierz że akurat dzisiaj jestem w stanie.


Stary idź zrób tą kupe, na kiblu dobrze sie myśli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
prawda

Zmieniony przez - rezun w dniu 2004-11-17 23:31:05

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Holder moze ty jako doradca/elita mozesz tolerowac te pajacowanie i spam w postach innych userow ale ja jako moderator niestety musze reagowac, a ze delikatnie sie tego jak widac nie da zalatwic to trzeba to ujmowac w inny sposob, czy taki? nie wiem.. trzeba probowac..

a co do wozenia sie - to jest to twoja subiektywna opinia - moderator ma obowiazek trzymac porzadek..

poza tym jestes inteligentny chlopak - masz ode mnie moda, zrzekam sie go dla ciebie - zobaczymy co teraz zrobisz zeby dzial, ktory nadzorujesz wygladal jak zaslugujacy na miejsce na najwiekszym portalu sportowym w pl SFD - merytorycznym DOPINGU a nie piaskownicy

wykaz sie! a ja? ja bede tylko patrzyl i nie komentowal tak jak ty to robisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
To czy ja go toleruje czy nie, nie ma tu nic do rzeczy. Podejmując się fukcji moderatora, podejmujesz się odpowiedniej etykiety.

A to że sobie nie radzisz jako moderator to nie powód do wstydu, już dawno połowa działu 'sugerowała' Ci żebyś został kim jesteś ale moderatora oddał. Twoja wiedza to inna para kaloszy, sposób w jaki moderujesz to zgroza. Imo. I nikt nie musi się ze mną zgadzać.

Co do wożenia... subiektywna opinia? Można moderować i moderować. O Maćku czy Pawle nie powiem, że sie wożą a tez moderuję, nie?
Popatrz na sam ton Twojej wypowiedzi: "jesteś inteligentnym chłopakiem", zobacz jaki to ma wydźwięk. Traktujesz mnie z góry a o czym to świadczy?

A co do tekstu, że mi wielce oddajesz moderatora - nie Ty o tym decydujesz więc nie rób łaski. Ludzie wybrali, ludzie odbiorą, ludzie znów wybiorą. Jest demokracja. A nawet gdybym przyjął moderatora to nie wykorzystywałbym go w sposób, w jaki Ty to robisz. Zobacz jak burzliwa jest Twoja 'kariera'. Ja sie czepiam?


Post z Artlite'em gdzie kasowałeś nieprzychylne sobie wypowiedzi. Całe forum gdzie takowe kasujesz. Gdybyś był ok, nie chcieli by CIe wyrzucić - zobacz ankiete. Nawet stary takie śmieszne rzeczy...
DD założyłe temat podając link do Twojego postu na anabolexie, gdzie opisałeś cykl i wrzuciłeś fote. Usunąłeś, dobra - można to podciagnąć pod regulaminy. Ale po jakiego grzyba zmieniałeś temat po usunięciu na jakąś śmieszną wiązanke? Jakie masz do tego prawo i jaki miało to cel? Nie chciałeś aby ktoś znalazł w logach bo sie wstydzisz, wiec wykorzystałeś możliwości. A czego sie wstydzisz to ja nie wiem. Podupadnie Twój autorytet? Przykładów jest mnóstwo. EOT.

I bez kitu, minęła mi złość już pare miechów temu, jestem do Ciebie pozytywnie nastawiony - nawet teraz - po prostu człowieku irytujesz, tkwisz w jakimś zamkniętym kole i nie chcesz wyjść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
odcinam sie od odpowiedzialnosci za ten syf
https://www.sfd.pl/temat171556/

holder chetnie zobacze jak ty moderujesz..
zobaczysz co to znaczy MODERATOR DZIAŁU
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeziębiłm się :-(

Następny temat

cykl deca+winko ?? jak rozpisac??

WHEY premium