SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grudka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
witam!
Zauwazylem ze wyrosla mi grudka na udzie , jest wypukla , koloru blado-czerwonego , srednicy ok. 8 mm . Jesli ktos wie co to jest lub moze mi pomoc to bede wdzieczny !
Pozdrawiam

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
jak zmontuje aparat to wrzuce zdjęcie - wiem można iśc do lekarza i sie zapytac ale w sumie to nie za bardzo mam kiedy isc i wogole nie lubie chodzic do lekarza moze to głupie ale wolę zapytać kochanych forumowiczów

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 125 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3836
pytalem sie starej ona sie zna mowi ze to moze byc brzedziona, zacznie ci sie zbierac ropa w tym tylko nie wyciskaj! smaruj mascia z witamina A Jesli to brzedzina to napewno masc pomoze.

"...i zeslal NAS Bog na ziemie abysmy siali zamet i zniszczenie" Polish Special Forces

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Krwiak, wrzód, może coś Cię ugryzło (choć nie ta pora), może była iniekcja w tym miejscu - boli, piecze, rwie, sączy się jakiś płyn?

Ciężko określić co to może być, jeśli nie wygląda to ciekawie, utrzymuje się od dłuższego czasu, bez oznak zmniejszania, lub wręcz zwiększa rozmiary, idź do lekarza pokazać to miejsce...

sebsonick - kto to jest "stara" & co to jest "brzedziona" "brzedzina"?!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 125 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3836
stara to mamusia szanowna, sory za literowke BRZEDZIONA to taki wyprysk ropny moze byc powodowany obtarciem lub uszkodzeniem skory, ja sie na tym nie znam pisze to co mamuska mi powiedziala. P.S. nie twierdze ze ma racje.

"...i zeslal NAS Bog na ziemie abysmy siali zamet i zniszczenie" Polish Special Forces

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
nie boli , nie rwie , nie swedzi , nie jest ropne ,nic z tego nie cieknie, wiem na pewno ze nic mnie nie ugryzło . Po prostu jest i mnie wkurza . Jakbys mogl to pokaz to mamie jeszcze raz moze to co napisalem jej cos podpowie . z z gory dziekuje

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Pierwszy raz słyszę o czymś takim jak "BRZEDZIONA"!

W necie brak info n/t...

Poniżej jest podobny temat:

https://www.sfd.pl/Dziwny_guz_na_udzie_pomocy!!-t322637.html

Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2007-03-20 20:14:46

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
nie no mojego guzem nie mozna nazwac , wogole nie znajduje lepszego okreslenia jak - grudka jest wypukle ale jakis 1 mm nad skóre !

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
wiadomo ze z każda ******lą do lekarza sie nie bedzielatac, ale jesli nie będzie co ta grudka schodzic gdzies przez jakies 2 dni, nic nie bedzie sie zmniejszac to ja bym sie do rodzinnego wybrała, w koncu to lekarz pierwszego kontaktu i jest od tego zeby w takich sprawach doradzac co z tym fantem dalej zrobic.

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
j/w wizyta u lekarza powinna dać jednoznaczną odpowiedź...

...a My możemy tutaj jedynie sobie pozgadywać

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Mam jeszcze prośbe , jak znacie jakiś link do strony o chorobach skóry to podajcie , dzięki

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Daj foto

Co to b-r-z-e-d-z-i-o-n-a???
Zapytaj sie mamy,CO TO JEST?!Skoro sie zna,prosimy o wyklad na ten temat.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przedramie

Następny temat

Ostrożniej z witaminami? ... [zapraszam]

WHEY premium