SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gracie Barra Polska

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 100
Jodan: nie chodziło mi tyle o wypowiedź Michała, co o generalne nakreślenie sytuacji. Przyjęcie polskich klubów było ciężkim procesem, ze względu na ciążące na nas "znaki przeszłości" ;) A tak przy okazji: anegdotka przedstawiona przez Ciebie jest prawdziwa - dzieje się to nie tylko w Brazylii, ale również w USA (w NYC swoją akademię prowadzi Soca).

Co do używania znaku GB w telewizji... (każdy już pewnie widział ten filmik ;) )... No cóż, każdy może sobie kupić kimono GB. Właściwie tylko robi nam reklamę! Jeśli ćwiczy w innej akademii, dostaje kolejne stopnie od kolejnych mistrzów, a jednak paraduje w kimonie GB, to albo chce się polansować, albo nie ma hajsu na nowe gi :D Prawo do używania znaku GB to przede wszystkim: używanie loga i nazwy na stronie www, w połączeniu z nazwą i znakiem klubu, w materiałach reklamowych, organizacja imprez pod szyldem GB, itp. Oczywiście, planujemy podjęcie pewnych kroków na drodze prawnej do poszerzenia ochrony znaku Gracie Barra w Polsce, lecz trochę to jeszcze potrwa.

Również: peace :)

Paweł Nowicki - Gracie Barra Poland Team Draculino, główny instruktor w GB Toruń
Draculino Team Poland: http://www.gb72.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
Paolo-Piszac o kasie pisalem ogolnie, a nie konkretnie o polskich akademiach (i raczej zainteresowanie aspektem finansowym dotyczylo Brazylijczykow z akademii matki, nie placowek GB). Poza tym wiem jak wygladalo wchodzenie polskich klubow do GB i ile pracy to kosztowalo (GB w Brazylii nie jest az tak duze, a towarzycho raczej plotkarskie;) ). Odnosnie zas M. z WWA i tlumaczenia sie naszych rodakow, ze z M nie maja nic do czynienia, to wiadomo, ze kto jak kto, ale Soca mial powody, zeby sie w...ic i szczerze mowiac taka postawa mnie nie dziwi.

Ja oczywiscie bardzo kibicuje polskiej GB i uwazam, ze sytuacja z M, a obecne wejscie polskich klubow do GB to rozne bajki. Dodam jeszcze, ze widze swietlana przyszlosc przed polskim bjj pod skrzydlami GB (i pisze to bez sarkazmu).

Peace:)

Zmieniony przez - Michal M w dniu 2007-03-16 13:01:50

Zmieniony przez - Michal M w dniu 2007-03-16 13:49:53

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5289
Możecie podać szczegóły konfliktu między Mirkiem a GB?

Czytając posty na forum (m. in. Jodana) zauwazyć można dużą niechęć środowiska bjj i mma (krajowego) do w. w. Czym jest to spowodowane?

Nie występuję tu jako adwokat Mirka, pytam z czystej ciekawości bo jakiś czas temu trenowałem u niego i sprawiał wrażenie bardzo porządnego gościa, znającego się na swoim rzemiośle.

Zmieniony przez - Eggzekutor w dniu 2007-03-16 14:33:10

Screw you guys I`m going home.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
Nikt nie twierdzi (chyba nikt), ze wyzej wymieniony nie zna sie na rzemiosle , ale na temat porzadnosci to sadze, ze wielu by z Toba Eggzekutorze polemizowalo...

Edit. Na razie nie mam jakies wielkiej checi wchodzenia w szczegoly i wyciagania shitu sprzed jakiegos czasu, ale jesli komus sie bardzo chce to prosze bardzo...

Zmieniony przez - Michal M w dniu 2007-03-16 14:39:50

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
Ja też bym poprosił. Trenuję u Mirka i wiem, że Copacabana go nie lubi - jest to zrozumiałe (w przypadku Jodana nie do końca co prawda,(...)). Już po raz dziesiąty chyba czytam, że MMA Warszawa została wywalona z GB bo coś tam, ale nie powiemy co... Może ktoś się jednak zdecyduje i w końcu powie co i jak? Ja trenuję od czasów po schiźmie i wywaleniem z GB, więc nie wiem. Pewnie nie tylko ja jestem ciekawy. Nie owijajcie w bawełnę - cały czas widzę tylko, że Mirek to to, że Mirek to tamto, ale bez konkretów. Może się ktoś jednak zdecyduje napisać normalnie o co chodzi.
Dziękuje.


Zmieniony przez - loot w dniu 2007-03-16 14:54:05

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2007-03-16 15:07:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Chłopcy, zluzujcie wszyscy pośladki To jest topic o GB Polska przecież. i zrozumiałe, ze każdy broni swojej ekipy.

Loot, przepraszam za wycięcie z twojego posta informacji na mój temat. to żadna tajemnica, ale mam powody, żeby na publicu nie pisać póki co o swoich prywatnych sprawach. gdybym chciał, to bym napisał sam.
poza tym mylisz się - zresztą Eggzekutor też - już ci pisałem kiedyś przy okazji naszej ostatniej kłótni że osoba MO jest mi w sumie obojętna, że mam kolegów i znajomych, którzy w MMA Warszawa ćwiczą i są zadowoleni.
proszę mnie nie wplątywać w kłótnie oparte na zadawnionych sprawach. mam dość swoich kłopotów. ale nie ukrywam - w tym sporze stanąłbym raczej po drugiej stronie i to nie bynajmniej z powodów, jakie wymieniłeś, loot.
zapoznaj się z przebiegiem wiosennych "eliminacji" do ME w Warszawie, zorganizowanymi przez MO. włos się jeży. też poczułbyś niechęć.

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2007-03-16 15:27:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
spodziewałem się jakiejś okropnej riposty i zmieszania mnie z błotem czy coś takiego,a tu proszę - pełna kultura
ciekaw jestem bardzo dlaczego się ukrywasz. ja np. wiem gdzie trenujesz, znam twoją twarz i wiem w jakich zawodach w BJJ zająłeś które miejsce, więc słabo Ci idzie ta konspiracja

te eliminacje to rzeczywiście trochę śmieszny pomysł, Mirosław się zapędził jak to ma w zwyczaju

ale do rzeczy - kto mi powie dlaczego wywalili MMA Warszawa z GB?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 100
Chłopaki, na serio, dajmy Mirkowi spokój! Mirek robi swoje, my robimy swoje - teraz w oddzielnych teamach, i jest ok. Nie ma sensu odgrzebywać starych śmieci.

Poza tym, oprócz mojego rozstania z Mirkiem, to nigdy nie mogłem na niego narzekać. To on się nami zajął, to dzięki Mirkowi moje kroki w bjj zaczęły mieć jakikolwiek sens. Przyjeżdżał do nas często, nie brał za to pieniędzy. I to dzięki niemu gościł u nas w Toruniu Lagarto (dwukrotnie). A potem: ja chciałem zostać w Gracie Barra, Mirek nie mógł. I tyle.

Paweł Nowicki - Gracie Barra Poland Team Draculino, główny instruktor w GB Toruń
Draculino Team Poland: http://www.gb72.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
Loot-chyba nie ma sensu wyciaganie tego wszystkiego, jesli trenujesz bjj/mma to predzej czy pozniej bedziesz znal cala historie. Z autopsji wiem, ze wyciaganie takich historii na necie powoduje niezly syf, wiec chyba lepiej sobie odpuscic:)

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
poddaje sie
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Usztywniacz nadgarrsstek i dłoń

Następny temat

Martial arts e-books ;-)

WHEY premium