SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gorzów Wlkp. - sklepy z suplami

temat działu:

Informator LUBUSKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6412

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Panowie interesuje mnie Crea Shot x 2= xxx PLN?
ewentualnie Green MAGnitude+ jakas arginina=xxx PLN?
Jakie ceny proponuja wasze sklepy leniwy jestem i za bradzo nie chce mi sie wybierac na miasto

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26
AMsport równa sie wielkie g**** jeśli nie jest sie wielkim jak coleman to jest się ignorowanym przez buraków

tuning aparatury bimbrowniczej gwarantowane 120% mocy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26
kurde Maniek byłem nawet ostatnio ale żem nie spytał wybieram się w tygodniu to zobaczę

tuning aparatury bimbrowniczej gwarantowane 120% mocy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4625
Heh z tym się zgodzę, że makaron potrafi na uszy nawijać, chociaż rozumiem, branża jak inna każdy chce zarobić. W sumie to też ma swoją dobra stronę u początkujących, efekt placebo u niektórych działa, wmawiając sobie, że przepłacając za xpanda 70 zł wyglądać będzie jak Coleman

Gdy przemawia masa... prawda milczy!


Należy poniżać ciało, aby tym wyżej wznieść ducha - S. Lem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 299
Próbował ktoś w tym sklepie wymieniać kupon na próbki z magazynu MD? Ja próbowałem 3 razy i nic dostałem jedynie pognieciony kalendarz...a z próbkami nic...niby nie mają i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 871
MOIM ZDANIEM HARD SHOP W GRANATOWYM JEST NAJLEPSZY OBSŁUGA SPOKO I CENY IDEALNE BO KUPIC TO NIE SZTUKA ALE W DOBREJ CENIE TO JUZ TYLKO TU W HARD SHOPIE NA STASICA!
POZDRO

Sector77

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
Zapraszam do mnie - stary- NOWY sklep z suplami.
Pełen asortyment i ceny internetowe.

Galeria Askana

Zapraszam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Sklep z suplami w Panoramie to jeden wielki shit z jego właścicielem na czele, kiepski marketing człowieka który był na siłowni 3 razy w życiu. Na allegro suple są od kilkunastu do kilkudziesieciu procent tańsze, wysyłka gratis na następny dzień, więc nie wiem po co przepłacać i sie fatygować do tych sklepów. Ponadto porady tamtejszych sprzedawców są niewiele warte, a dla bardziej zaawansowanych zupełnie nic, taka jest prawda. :)

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Życzenia 2007

Następny temat

siłownie w Gorzowie

WHEY premium