SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muay thai Gorzow

temat działu:

Informator LUBUSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2840

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1605
Witam, sa moze jakies szkolki muay thai w gorzowie? Jesli tak to gdzie i czy warto tam chodzic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1605
refresh, interesuje mnie muay thai i kickboxing w gorzowie, ale glownie to chodzi mi o klatki gl. mma, bo podstawy w bjj juz umiem no w ostatecznosci moze byc jakis boks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3
w Gorzowie masz tak :
- kick boxing w Ekonomiku,
- boks - na sali od szkoły Gastronomicznej,
- muay thai oraz parter ( oczywiscie za parter osobno sie płaci) - I Liceum Ogólnokształcącym ul. Puszkina
(mała sala gimnastyczna).

chyba pomogłem :)

Never Back Down !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3
Aha jeszcze odpowiem na 2 część pytania.

jak już coś trenowałeś albo ogarniasz dobrze ręce to idź do Pretoriana, a jak dopiero zaczynasz przygodę z walkami to leć pierw na boks a później na Pretoriana.

Never Back Down !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
pjjetrek a orientujesz sie jakie są ceny w Pretorianie? Jakieś warunki wstępne czy każdy moze przyjść i trenować? Za stójkę i parter płaci się osobno, można chodzić na jeden trneing stójki i jeden parteru na przykład?

Pytam, ponieważ od przyszłego roku chcem tam zacząć trenować. Mam za sobą juz prawie 5 lat KK i boksu, wiek 25 lat.

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2475
j.w przyłączam się do pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 655 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6970
http://www.ks-pretorian.com/newpretoriangw.html

Poczytajcie, z tego co wiem to nauka jest darmowa.

Pierd*l system, lecz rób to stylowo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5410
cześć,

orientujecie się jak wyglądają treningi boksu w BKS Gorzów Wlkp. na kasztelańskiej, godziny, ceny itp.
może ktoś z waszych znajomych tam trenował/trenuje ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

spameria

Następny temat

Armwrestling W Gorzowie ?

WHEY premium