SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gorączka po testosteronie ! Pytania !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3428
czy to normalne że na PTC mięsień podczas serii szybko wymięka 7-8 powtórzenie i mi się "pali " mięsień ?
czy ja poprostu taki słaby bez szota jestem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94481 Napisanych postów 364406 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669037
Na pct na pewno trzeba już lekko zejść z objętości bo powoli już będzie słabsza regeneracja

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3428
wczoraj zacząłem jeszcze te dodatkowe 5000 hcg co jambala proponował , właśnie czekam aż otworzą lab zrobię jeszcze raz kontrolnie test i estro a wynik będę miał dzień przed ostatnim 2500 hcg żeby bardziej naświetlić całą sytuację , chce zrobić na wariata jeszcze Lh i fsh może samo coś się ruszyło już , warto czy głupota ??

A i juz pije druga kawe ze słodzikiem czy to ma wpływ na te hormony ?




Zmieniony przez - Kinekk w dniu 2019-03-18 05:45:20

Zmieniony przez - Kinekk w dniu 2019-03-18 05:46:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94481 Napisanych postów 364406 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669037
Kawa ze słodzikiem nie ma tutaj żadnego znaczenia
Samo hcg teraz idzie ???

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3428
tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94481 Napisanych postów 364406 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669037
Testa E2 i prolke jak będzie ok to sermy ,estro może być nawet trochę wyżej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 98 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 779
IMO LH i FSH teraz nie warto, hcg też blokuje przysadkę więc nie ma to sensu, chyba o tak żeby na papierze zobaczyć jak zero wygląda ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3428
przed chwilą odebrałem wyniki ! FSH sie cos samo ruszyło minimalnie :D LH jak było wcześniej. Teść podskoczył! Estro jak było to jest ! Prolki nie robiłem , zrobic jutro ???
Mam jeszcze jeden szot HCG 2500 w lodówce. Wbijać jeszcze dziś lub jutro ?

Jak radzicie Panowie po Hcg sam Clomid , czy dorzucać tą Nolve też







Zmieniony przez - Kinekk w dniu 2019-03-20 14:15:15



Zmieniony przez - Kinekk w dniu 2019-03-20 14:17:19

Zmieniony przez - Kinekk w dniu 2019-03-20 14:21:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 98 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 779
HCG daj tak jak miałeś wg. planu dać. Jak widać dobrze, że przedłużyłeś, ludzie widzę często za krótko hcg lecą nie wiem z oszczędności czy niecierpliwości i potem średnio to wychodzi, ale może to wcale nie przez to.. lepiej chyba podbić tego testa z jajek ile się da, będzie miał z czego spadać Doktorek od odbloków po długich bombach dawał 30 000iu na 6 tygodni ty już zdaje się gdzieś tyle wybrałeś i sam clomid. Na forach poleca się łączenie z nolvą, że inne szlaki, inne działanie niż clomid. Może i tak. Ja bym tylko dając nolvę kontrolował estro czy nie zbije za bardzo, za nisko estro - nisko test. Więc dochodzi ci kolejna zmienna ;) Jak chcesz. A prolaktynę dla świętego spokoju możesz zbadać, nie zaszkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3428
Hallo !

Przed wczoraj poszło ostatnie 2500 HCG czyli dziś zaczynam Clomid ?? Lece sam Clomid, zaczynać od jakiejś dawki wyższej na start czy po 1 tab na wieczór wystarczy ? ma sens jakiś ta dawka uderzeniowa ?

Nolve i Proviron moge mieć w razie wypadku czy można w trakcie dołączyć >??

mam Clomiphene Citrate Anfarm Hellas chyba apteka
i Clomifene Tablets Bp ze shree venkatesh cholera wie czy to apteka




Zmieniony przez - Kinekk w dniu 2019-03-23 12:07:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to już pora na SAA?

Następny temat

trądzik i pierwszy cykl

WHEY premium